Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şampanya Etiketi ve Kutusu

Il Mosnel QdE 2012

Şampanya Etiketi ve Kutusu İseo Gölü sularının Franciacorta kıyılarına çarpması gibi, köpüklü şarap kadehin yanaklarını ıslatmaktadır. Fikir göl şeklinin kutu üzerinde grafiksel olarak yeniden detaylandırılması ile kristal bir bardağa dökülen rezerv şarabın gücünün ifade edilmesidir. Zarif ve canlı bir etiket, dengeli bir grafik ve renkler, gözü pek bir girişim ile şeffaf polipropilen üzerine tamamen sıcak altın varak baskı yepyeni duygular yaratıyor. Şarabın bardağa dökülüşü grafiğin kutunun etrafını sarması ile vurgulanıyor. İki “slive et tiroir” elemanla basit ve güçlü bir kompozisyon.

Proje Adı : Il Mosnel QdE 2012, Tasarımcıların adı : Laura Ferrario, Müşterinin adı : FERRARIODESIGN.

Il Mosnel QdE 2012 Şampanya Etiketi ve Kutusu

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.