Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev

Monochromatic Space

Konut Ev Monochromatic Space, aile için bir evdir ve proje, tüm zemin seviyesindeki yaşam alanını yeni sahiplerinin özel ihtiyaçlarını içerecek şekilde dönüştürmek hakkındaydı. Yaşlılar için dostça olmalı; çağdaş bir iç tasarıma sahip; geniş gizli depolama alanları; ve tasarım eski mobilyaların yeniden kullanılmasına uygun olmalıdır. Summerhaus D'zign, günlük yaşam için işlevsel bir alan yaratan iç tasarım danışmanları olarak görev aldı.

Zeytinlik

Oli

Zeytinlik Görsel olarak minimalist bir nesne olan OLI, belirli bir ihtiyaçtan kaynaklanan çukurları gizleme fikri olan işlevi temelinde tasarlandı. Çeşitli durumların gözlemlerini, çukurların çirkinliğini ve zeytinin güzelliğini geliştirme ihtiyacını takip etti. Oli çift amaçlı bir ambalaj olarak yaratıldı, böylece bir kez açıldığında sürpriz faktörünü vurgulayacaktı. Tasarımcı, zeytinin şeklinden ve sadeliğinden ilham aldı. Porselen seçimi, malzemenin değeri ve kullanılabilirliği ile ilgilidir.

Çocuk Giyim Mağazası

PomPom

Çocuk Giyim Mağazası Parçaların ve bütünün algılanması, satılacak ürünlere vurgu yaparak kolayca tanımlanabilen bir geometriye katkıda bulunur. Yaratıcı eylemdeki zorluklar, alanı zaten küçük boyutlarla kıran büyük bir ışınla artırıldı. Vitrin, kiriş ve mağazanın arka kısmının referans ölçülerine sahip tavanı eğme seçeneği, programın geri kalanına çekilişin başlangıcıydı; sirkülasyon, sergi, servis tezgahı, şifonyer ve depolama. Nötr renk, alanı işaretleyen ve düzenleyen güçlü renklerle vurgulanan boşluğa hakimdir.

Çekmeceli Dolap

Black Labyrinth

Çekmeceli Dolap Eckhard Beger'in ArteNemus için hazırladığı Black Labyrinth, ilhamını Asya tıbbi dolaplarından ve Bauhaus tarzından alan 15 çekmeceli dikey bir şifonyerdir. Karanlık mimari görünümü, yapının etrafına yansıyan üç odak noktasıyla parlak kakma ışınları ile hayat buluyor. Dikey çekmecelerin tasarımı ve mekanizması, dönen bölmeleri ile parçaya ilgi çekici görünümünü aktarır. Ahşap yapı siyah boyalı kaplama ile kaplanırken, kakmacılık alevli akçaağaç ile yapılır. Kaplama, saten bir yüzey elde etmek için yağlanır.

Yüzük

Doppio

Yüzük Bu, mistik doğanın heyecan verici bir mücevheri. Spiral şeklindeki "Doppio", erkeklerin zamanını simgeleyen iki yönde seyahat eder: geçmişleri ve geleceği. Dünya tarihi boyunca insan ruhunun erdemlerinin gelişimini temsil eden gümüş ve altını taşır.

Yüzük Ve Kolye Ucu

Natural Beauty

Yüzük Ve Kolye Ucu Natural Beauty koleksiyonu, yalnızca Brezilya'ya değil tüm dünyaya miras olan Amazon ormanına bir hediye olarak yaratıldı. Bu koleksiyon, takıların kadın bedenini şekillendirip okşadığı feminen kıvrımların şehvetiyle doğanın güzelliğini bir araya getiriyor.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.