Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
HD Yayını Destekleyen 46 inç LED TV

V TV - 46120

HD Yayını Destekleyen 46 inç LED TV Çok parlak yansıtıcı yüzeylerden ve ayna etkisinden esinlenmiştir. Ön çerçeve ve arka kapak plastik enjeksiyon kalıbı teknolojisi ile üretilmiştir. Orta bölüm metal tabaka döküm olarak üretilmiştir. Destek ayağı arkası boyalı camdan olan özel bir tasarımdır ve boyun bölümü krom kaplama halka detaylı olup şeffaftır. Ön yüzeylerdeki parlaklık özel bir boyama tekniği ile sağlanmıştır.

Masa

Minimum

Masa Üretimde ve taşımada basit ve çok hafiftir. Benzersiz ve hafif olmasına karşın çok fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Tamamen sökülebilir ve her yerde sökülüp takılabilir. Birleştirilerek boyu uzatılabilir, tahta veya metal ayaklı olabilir. Metal bağlantılarla birleştirilmektedir. Ayakların rengi ve formu ihtiyaca göre değişebilmektedir.

Gezinti Teknesi

WAVE CATAMARAN

Gezinti Teknesi Denizin sürekli hareket halinde bir dünya olduğunu düşünerek “dalga” yı onun sembolü olarak kabul ettik. Bu düşünceden yola çıkarak gövdenin iskeleye çarparak kırılan bir dalgaya benzettik. Projenin temelinde yer alan ikinci düşünce ise yaşam alanının iç ve dış mekan arasında kesintisiz devam etmesi idi. Geniş cam pencereler sayesinde neredeyse 360 derecelik görüş ile dış dünya ile görsel devamlılık sağlanmaktadır. Geniş cam kapılar ile yaşam dış mekanda da devam etmektedir.

Lavabo

Vortex

Lavabo Girdap şeklindeki tasarımın amacı lavaboda akan suya yeni bir form yaratarak suyun akış etkinliğini arttırmak, estetik kalitesini yükseltmek ve kullanıcı deneyimi bir üst seviyeye taşımaktır. Sonuç bir metafordur. Suyun akışını ifade eden ideal bir girdap formu görevini iyi yapan bir lavaboyu tamamlar. Bu form musluk suyunu spiral bir yola yönlendirir ve aynı miktar su ile daha fazla yüzey ıslatılmış olur, bu sayede temizlik için harcanan su miktarı da azalmış olur.

Yemek Masası

Chromosome X

Yemek Masası Ok düzeninde etkileşimde bulunan sekiz kişi için oturma yeri sağlamak üzere tasarlanmış bir Yemek Masası. Üst kısım, derin bir çizgi ile vurgulanan iki farklı parçadan oluşan soyut bir X iken, aynı soyut X, taban yapısı ile zemine yansıtılır. Beyaz yapı, kolay montaj ve nakliye için üç farklı parçadan oluşur. Üstelik, taban için üst ve beyazın tik kaplamasının kontrastı, alt kısmı hafifletmek için seçildi ve düzensiz şekilli üst kısım daha fazla vurgu yaparak kullanıcıların farklı etkileşimleri için bir ipucu sağladı.

Çaydanlık Ve Çay Bardaklarından

EVA tea set

Çaydanlık Ve Çay Bardaklarından Eşleşen bardaklara sahip bu baştan çıkarıcı zarif çaydanlık kusursuz bir döküme sahiptir ve ondan almak bir zevktir. Vücuttan harmanlayan ve büyüyen emzikli bu çaydanlık alışılmadık şekli, iyi bir döküme özellikle iyi katkıda bulunur. Bardaklar, her bir kişinin bir bardak tutmaya yönelik kendi yaklaşımına sahip olduğundan, ellerinizi farklı şekillerde yerleştirmek için çok yönlü ve dokunsaldır. Gümüş kaplama halkalı parlak beyaz veya parlak beyaz kapaklı beyaz mat porselen ve beyaz kenarlı bardaklar mevcuttur. İçine paslanmaz çelik filtre takılmıştır. ÖLÇÜLER: çaydanlık: 12,5 x 19,5 x 13,5 bardak: 9 x 12 x 7,5 cm.