Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran Ve Bar

Kopp

Restoran Ve Bar Restoranın tasarımının müşteriler için çekici olması gerekir. İç mekanlar, tasarımdaki gelecekteki trendlerle birlikte taze ve çekici kalmalıdır. Geleneksel olmayan malzeme kullanımı, müşterileri dekora dahil etmenin bir yoludur. Kopp, bu düşünce ile tasarlanmış bir restoran. Yerel Goan dilinde Kopp, bir bardak içki anlamına gelir. Bir bardakta içeceğin karıştırılmasıyla oluşan whirlpool, bu proje tasarlanırken konsept olarak görselleştirildi. Model üreten bir modülün tekrarının tasarım felsefesini tasvir eder.

Konut Ev

DA AN H HOUSE

Konut Ev Kullanıcılara göre özelleştirilmiş bir konut. İç mekanın açık alanı oturma odası, yemek odası ve çalışma alanını özgürlük trafik akışı ile birbirine bağlar ve aynı zamanda balkondan yeşil ve ışığı getirir. Evcil hayvan için özel kapı, her aile üyesinin odasında bulunabilir. Düz ve engelsiz trafik akışı, kapı eşiği olmayan tasarımdan kaynaklanmaktadır. Yukarıdaki tasarımların vurgusu, kullanıcı alışkanlıklarını, ergonomik ve yaratıcı fikir kombinasyonlarını karşılayacak şekilde tasarlanacaktır.

Güzellik Salonu

Shokrniya

Güzellik Salonu Lüks ve ilham verici bir ortam hedefleyen tasarımcı, aynı zamanda bütün bir yapının parçaları olan, farklı işlevlere sahip ayrı mekanlar üreten İran'ın lüks renklerinden Bej rengi proje fikrini geliştirmek için seçildi. Boşluklar 2 renkte kutu şeklinde görünür.Bu kutular, herhangi bir akustik veya koku alma rahatsızlığı olmaksızın kapalı veya yarı kapalı olmalıdır.Müşteriye özel bir podyum deneyimi için yeterli alan olacaktır.Yeterli aydınlatma, doğru bitki seçimi ve uygun renk tonu kullanımı diğer malzemeler için renkler önemli zorluklardı.

Restoran

MouMou Club

Restoran Bir Shabu Shabu olan restoran tasarımı, geleneksel bir his sunmak için ahşap, kırmızı ve beyaz renkleri benimser. Basit kontur çizgilerinin kullanılması, müşterilerin görüntülenen yiyecek ve diyet mesajlarına görsel olarak dikkat etmesini sağlar. Yiyecek kalitesi en önemli konu olduğundan, restoran taze gıda pazarı unsurları ile düzenlenmiştir. Çimento duvarlar ve zemin gibi inşaat malzemeleri, büyük bir taze gıda tezgahının pazar zeminini oluşturmak için kullanılır. Bu kurulum, müşterilerin seçim yapmadan önce gıda kalitesini görebilecekleri gerçek piyasa satın alma etkinliklerini simüle eder.

Sanat Mağazası

Kuriosity

Sanat Mağazası Kuriosity, bir dizi moda, tasarım, el yapımı ürün ve sanat eserinin sergilendiği bu ilk fiziksel mağazaya bağlı bir çevrimiçi perakende platformundan oluşur. Tipik bir perakende mağazasından çok daha fazlası olan Kuriosity, sergilenen ürünlerin müşteriyi çekmek ve onlarla etkileşim kurmak için ek bir zengin etkileşimli medya katmanıyla desteklendiği, küratörlü bir keşif deneyimi olarak tasarlanmıştır. Kuriosity'nin ikonik sonsuzluk kutusu vitrini, dikkat çekmek için renk değiştiriyor ve müşteriler yanlarından geçtiklerinde, görünüşte sonsuz cam portalın arkasındaki kutulardaki gizli ürünler onları içeri girmeye davet ediyor.

Karma Kullanımlı Bina

GAIA

Karma Kullanımlı Bina Gaia, bir metro durağı, büyük bir alışveriş merkezi ve şehrin en önemli kent parkını içeren yeni önerilen bir hükümet binasının yakınında yer almaktadır. Karma kullanımlı bina, heykelsi hareketi ile ofis sakinleri ve konut alanları için yaratıcı bir çekicilik görevi görüyor. Bu, şehir ve bina arasında değiştirilmiş bir sinerji gerektirir. Çeşitli programlama, gün boyunca yerel dokuyu aktif bir şekilde birleştirerek, kaçınılmaz olarak yakında bir sıcak nokta olacak şey için bir katalizör haline geliyor.