Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Uyarlanabilir Mücevher Kavramı,

Jewel Box

Uyarlanabilir Mücevher Kavramı, Mücevher Kutusu lego benzeri parçaların kullanımına dayanan, uyarlanabilir mücevher kavramıdır. Bu prensip ile bir mücevheri yapabilir, bozabilir ve farklı şekillerde yeniden yapabilirsiniz. Mücevher kutusu değerli taşlarla giyime hazır olarak da alınabilmektedir. Gelişime açık bir proje olan Mücevher Kutusu yenilikleri hiçbir zaman bitmeyecektir. Yeni formlar üretmeye ve yeni malzemeler kullanmaya devam edeceğiz. Mücevher Kutusu ile takılarınızı mevsim modasına uygun renk ve şekillerde yaratabilirsiniz.

Küpe

Reflection

Küpe Hayatımız boyunca karşılaşacağımız bir soru: Ben kimim? Bu soru tasarımımızın odak noktası olmuştur. Bu küpeler yüzünüzün Yansıması gibidir ve sahip olabileceğiniz en kişisel küpelerdir. Ayrıca bu küpeler kadın veya erkek hoşlandığınız birinin yansıması da olabilir.

Çanta

Handbags 3D

Çanta Marie Claire; modern, şık detaylar ve işçilikte son derece özel ürünler sunar. Bu markayı bu kadar özel ve benzersiz kılan özellik, her çanta ve aksesuar koleksiyonunun yaşamı ve formu birleştiren, üstün malzeme ve canlı renkler ile üretilmiş olmasıdır. Deri, bez ve diğer özenle seçilmiş malzemelerle her zaman yeni bir stil yaratmaktadırlar.

Yüzük

Flowing Arcs

Yüzük Flowing Arcs geleneksel yüzükler gibi halka şeklinde değildir. Arka arkaya devam eden yarım halkalardan oluşmaktadır. Herhangi bir parmağa veya yan yana iki parmağa takılabilmektedir. Geleneksel yüzükler gibi halka şeklinde olmadığı için değişik şekillere sokularak kullanılabildiği gibi, kullanılmadığı zaman farklı şekillere sokularak bir süs eşyası olarak da kullanılabilir. Bu çok yönlü yüzük kullanıcının zevkine göre farklı metallerden ve değerli taşlardan oluşabilmektedir.

Çok işlevli Çanta

Collectote

Çok işlevli Çanta Collectote her şeyi taşımanıza imkan sağlayan 3’ü 1 yerde çantadır. Büyük evrak çantanız ayrı, seyahatleriniz, sınıf ve iş gereği taşıyacağınız özel ihtiyaç çantanız ayrı. Evrak çantanız 5’den fazla mektup zarfı büyüklüğünde albüm, diz üstü bilgisayar ve gecelik malzemelerinizi alacak kadar büyüktür. Collectote bünyesinde bir kart taşıyıcı, iki adet farklı renkte ayrılabilir çanta vardır. Sanatçıdan üst düzey yöneticiye her çeşit insanın ihtiyaçlarını pek çok değişik ortamda karşılayabilmektedir.

Mücevher

Melek Taus

Mücevher Bir inanışa göre Tanrı dünyanın yönetimini yedi kutsal meleğe emanet eder. Melek Taus veya Tavus kuşu Melek bunların en büyüğüdür ve Işık Tanrısından gökkuşağı şeklinde ilk doğan melektir. Bu yedi meleğin her biri gökkuşağı renklerinden biridir ve Melek Taus mavi renktedir. Melek Taus Adem’in önünde eğilmeyi ret ettiği için cennetten kovulur. Pişmanlık içinde 7000 sene ağlar. Gözyaşları cehennemin ateşini söndürür. Melek Taus affedilir ve yeniden meleklerin başına geçer. Melek Taus Kozmik Yumurta’dan evreni yaratan Tanrı’dan gelmektedir.