Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Güzellik Salonu

Shokrniya

Güzellik Salonu Lüks ve ilham verici bir ortam hedefleyen tasarımcı, aynı zamanda bütün bir yapının parçaları olan, farklı işlevlere sahip ayrı mekanlar üreten İran'ın lüks renklerinden Bej rengi proje fikrini geliştirmek için seçildi. Boşluklar 2 renkte kutu şeklinde görünür.Bu kutular, herhangi bir akustik veya koku alma rahatsızlığı olmaksızın kapalı veya yarı kapalı olmalıdır.Müşteriye özel bir podyum deneyimi için yeterli alan olacaktır.Yeterli aydınlatma, doğru bitki seçimi ve uygun renk tonu kullanımı diğer malzemeler için renkler önemli zorluklardı.

Oyuncak

Mini Mech

Oyuncak Modüler yapıların esnek doğasından ilham alan Mini Mech, karmaşık sistemlere monte edilebilen şeffaf bloklardan oluşan bir koleksiyondur. Her blok bir mekanik ünite içerir. Kaplinlerin ve manyetik konektörlerin evrensel tasarımı sayesinde, sonsuz çeşitlilikte kombinasyon yapılabilir. Bu tasarım aynı zamanda hem eğitim hem de rekreasyon amaçlıdır. Yaratma gücünü geliştirmeyi amaçlar ve genç mühendislerin sistemdeki her bir birimin gerçek mekanizmasını tek tek ve toplu olarak görmelerini sağlar.

Tarım Kitabı

Archives

Tarım Kitabı Kitap, tarım, insan geçim kaynağı, tarım ve yan, tarım finansmanı ve tarım politikası olarak kategorize edilmiştir. Kitap, kategorize edilmiş tasarımıyla insanların estetik taleplerine daha çok cevap veriyor. Dosyaya daha yakın olması için tam kapalı bir kitap kapağı tasarlandı. Okuyucular kitabı ancak yırttıktan sonra açabilir. Bu katılım, okuyucuların bir dosyayı açma sürecini deneyimlemesine izin verir. Dahası, Suzhou Kodu gibi bazı eski ve güzel tarım sembolleri ve belirli çağlarda kullanılan bazı tipografi ve resimler. Bunlar rekombinasyondu ve kitap kapağında listelendi.

Ipek Fular

Passion

Ipek Fular "Tutku", "Saygılarımızla" nesnelerden biridir. İpek atkıyı güzelce bir cep karesine katlayın veya bir sanat eseri olarak çerçeveleyin ve bir ömür boyu sürmesini sağlayın. Bu bir oyun gibidir - her nesnenin birden fazla işlevi vardır. "Saygılarımızla", eski el sanatları ve modern tasarım nesneleri arasında yumuşak bir ilişki vardır. Her tasarım benzersiz bir sanat eseridir ve farklı bir hikaye anlatır. Her küçük detayın bir hikaye anlattığı, kalitenin yaşamın bir değeri olduğu ve en büyük lüksün kendinize sadık olduğu bir yer hayal edin. "Saygılarımızla" burada buluşuyoruz. Bırakın sanat sizinle tanışsın ve yaşlansın!

Marka Bilinci Oluşturma

Co-Creation! Camp

Marka Bilinci Oluşturma Bu, insanların gelecek için yerel canlandırma hakkında konuştukları "Birlikte Yaratma! Kampı" etkinliğinin logo tasarımı ve markasıdır. Japonya, düşük doğum oranı, nüfusun yaşlanması veya bölgenin nüfus azalması gibi benzeri görülmemiş sosyal sorunlarla karşı karşıya. Turizm sektöründeki insanlar için bilgi alışverişinde bulunmak ve çeşitli sorunların ötesinde birbirlerine yardımcı olmak için "Birlikte Yaratma! Kampı" oluşturuldu. Her insanın iradesini sembolize eden çeşitli renkler, birçok fikre yön vermiş ve 100'den fazla proje üretmiştir.

Musluk

Aluvia

Musluk Aluvia'nın tasarımı alüvyal erozyondan ilham alır; su, zaman ve kalıcılık yoluyla kayaların üzerindeki yumuşak silüetleri şekillendirir; Tıpkı nehir kenarındaki çakıl taşları gibi, kulp tasarımındaki yumuşaklık ve kullanıcı dostu eğriler, kullanıcıyı zahmetsiz bir çalışmaya teşvik ediyor. Özenle hazırlanmış geçişler, ışığın yüzeyler boyunca akıcı bir şekilde hareket etmesini sağlayarak her ürüne uyumlu bir görünüm kazandırır.