Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Kimlik

Glazov

Kurumsal Kimlik Glazov aynı adı taşıyan bir kasabada bir mobilya fabrikasıdır. Fabrika ucuz mobilyalar üretiyor. Bu tür mobilyaların tasarımı oldukça genel olduğundan, iletişim konseptini orijinal "ahşap" 3D harflere dayandırmaya karar verildi, bu harflerden oluşan kelimeler mobilya setlerini sembolize ediyor. Harfler "mobilya", "yatak odası" vb. Veya koleksiyon isimlerini oluşturur, mobilya parçalarına benzeyecek şekilde konumlandırılır. Seviyelendirilmiş 3D harfler mobilya şemalarına benzer ve kırtasiye veya marka tanımlama için fotoğraf arka planlarında kullanılabilir.

Dergi

Going/Coming

Dergi Kalkışlar ve varışlar fikrine dayalı olarak bu kurul dergisi iki bölüme ayrılmıştır: Gidiş / Geliş. Going, avrupa şehirleri, seyahat deneyimleri ve yurtdışına çıkma ipuçları ile ilgilidir. Her baskıda bir ünlü pasaportu bulunur. "Gezginler Cumhuriyeti" pasaportu, o kişi ve görüşmeleri hakkında kişisel bilgilere sahiptir. Gelmek, bir seyahatin en iyisinin eve dönmek olduğu fikriyle ilgilidir. Ev dekorasyonu, yemek pişirme, ailemizle ilgili aktiviteler ve evimizin daha iyi tadını çıkarmak için makaleler hakkında konuşuyor.

Kurumsal Kimlik

Jae Murphy

Kurumsal Kimlik Negatif alan, izleyicileri meraklandırdığı için kullanılıyor ve o Aha anını yaşadıklarında anında beğenip ezberliyorlar. Logo işareti, negatif alana dahil edilen J, M, kamera ve tripodun baş harflerine sahiptir. Jae Murphy sık sık çocukları fotoğrafladığından, isme göre oluşturulan büyük merdivenler ve alçak kamera, çocukların hoş karşılanacağını gösteriyor. Kurumsal Kimlik tasarımı ile logodaki negatif alan fikri daha da geliştirildi. Her öğeye yeni bir boyut ekler ve Commonplace'in Sıra Dışı Görünümü sloganını doğru yapar.

Roman

180º North East

Roman "180º Kuzey Doğu" 90.000 kelimelik bir macera anlatısıdır. Daniel Kutcher'in 2009 sonbaharında 24 yaşındayken Avustralya, Asya, Kanada ve İskandinavya'da yaptığı yolculuğun gerçek hikayesini anlatıyor. Yaşadıklarını ve yolculuk sırasında öğrendiklerini anlatan metnin ana gövdesine entegre edildi. , fotoğraflar, haritalar, anlamlı metin ve video okuyucuyu maceraya çekmeye yardımcı olur ve yazarın kendi kişisel deneyimini daha iyi anlamasını sağlar.

Saç Modeli Tasarımı Ve Konsepti

Hairchitecture

Saç Modeli Tasarımı Ve Konsepti HAIRCHITECTURE, bir kuaför - Gijo ve bir grup mimar - FAHR 021.3 arasındaki ilişkiden kaynaklanmaktadır. Guimaraes 2012'de Avrupa Kültür Başkenti tarafından motive edilen, iki yaratıcı metodoloji olan Mimarlık ve Saç Modeli'ni birleştirmek için bir fikir öneriyorlar. Brütalist mimari temasıyla sonuç, mimari yapılarla mutlak bir birliktelik içinde bir başkalaşım saçını ifade eden şaşırtıcı yeni bir saç modeli. Sunulan sonuçlar, güçlü bir çağdaş yorumla cesur ve deneysel niteliktedir. Takım çalışması ve beceri, görünüşte sıradan bir saç haline getirmek için çok önemliydi.

Albüm Kapak Resmi

Haezer

Albüm Kapak Resmi Haezer sağlam bas sesi ile tanınır, epik kırılmalar ve iyi cilalanmış efektler. Bu, sadece düz ileri dans müziği olarak ortaya çıkan ses türüdür, ancak daha yakından incelendiğinde veya dinlendiğinde, bitmiş ürün içinde birden fazla frekans katmanı keşfetmeye başlayacaksınız. Yaratıcı konsept ve uygulama için zorluk, Haezer olarak bilinen ses deneyimini simüle etmekti. Sanat eseri tarzı hiç de tipik dans müziği tarzı değildir, bu nedenle Haezer'i kendine özgü bir tür haline getirir.