Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takvim

Meet the Chef

Takvim Kurumsal bir takvim Tayland’ın iç kesimlerindeki yerel restoranlara nasıl daha fazla müşteri kazandırabilir? Tayland’ın 12 yerel restoranının marka yemeklerinin “Gizli Reçete” video görüntülerini QR kodu ile görmek için takvim ile daha fazla bağlantı kurmaya ne dersiniz? Video görüntüleri, daha kolay paylaşım için sosyal ağ sitelerine yükleneceklerdir. Daha fazla görüntü restoranların daha fazla tanınmalarına ve satışlarını arttırmalarına yol açacaktır. Sonuç olarak yerel girişimciler kendi ayakları üzerinde durabilecekler, kendi şehirlerini terk etmeden işlerini yürütebileceklerdir.

İkili Koltuk

Mowraj

İkili Koltuk Mowraj ikili koltuk eski Mısır ve Gotik ruhunu canlandırmak için tasarlanmıştır. Formunu eski Mısır tipi bir harman döveni olan ‘Nowrag’dan almış ve özünden ödün verilmeden değiştirilerek Gotik havası kazandırılmıştır. Siyah lake yapının ayak ve kollarında el işçiliği eski Mısır oymaları olup, zengin kadife ile döşenmiş ve ortaçağ tahtlarının Gotik görüntüsünü verecek şekilde kama ve çekme halkaları ile süslenmiştir. v

Sakız Kutusu Tasarımı

ZEUS

Sakız Kutusu Tasarımı Sakız için kutu tasarımları. Bu tasarımlardaki konsept “tahrik edici hassasiyet” tir. Hedef tüketiciler yirmili yaşlardaki erkeklerdir ve bu yenilikçi tasarımlar onların marketlerde içgüdüsel olarak bu ürünleri almalarına yardımcı olur. Ana görseller her tat için ilgili doğa olaylarını gösteren muhteşem tabiat görüntüleridir. Kuvvetli ve heyecanlandırıcı bir tat için ŞİMŞEK, dondurucu ve çok serinletici bir tat için KAR FIRTINASI, ıslak ve sulu bir tat için YAĞMUR.

Görsel Kimlik

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Görsel Kimlik Le Coffret Valle d’Aosta’da sevimli bir oda-kahvaltı pansiyonudur. Proje otantik tarza mutlak saygı anlayışıyla tasarlanmıştır: taş duvarlar, tahta kirişler ve antika mobilyalar. İnsanoğlunun göğe çıkışı fikri ile dağı sembolize eden bir üçgen ve etrafında göğü sembolize eden bir daire. Vadinin Celtic geçmişini hatırlatan bir Onciale yazısının modern uyarlaması kuvvetli ve önemli bir sembolü dengeliyor ve göze çarpan ve kolay tanınacak bir logo ortaya çıkıyor.

Organik Zeytinyağı

Epsilon

Organik Zeytinyağı Epsilon zeytinyağı organik zeytin bahçelerinden sınırlı miktarda elde edilen bir üründür. Tüm üretim işlemleri geleneksel metotlarla ve tamamen el işçiliği ile yapılmakta ve zeytinyağı filtre edilmeden şişelenmektedir. Bu ambalajı, çok besleyici olan bu ürünü değirmenden tüketiciye kadar hassas özelliklerini özenle koruyarak ulaştırmak için tasarladık. Quadrotta şişesini torba içinde korumaya aldık, ağzını deri bir iple bağladık, el yapımı tahta bir kutuya yerleştirdik ve mühürledik. Bu şekilde tüketiciler ürünün değirmenden evlerine kadar hiçbir müdahale olmadan geldiğine emin olmaktadırlar.

Takvim

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Takvim Goo kağıt donanım ürünleri, portal sitesi için geliştirilen ve üretilen bu benzersiz promosyon takvimi fonksiyonelliğe önem vermektedir. 2013 baskısı günlük ve yıllık planlamanızı yapabileceğiniz bir zaman planlayıcı ile takvimi bir arada sunuyor. Takvim için kalın ve kaliteli bir kağıt ile zaman planlayıcı için not almaya uygun ucuz kağıt çok dikkatlice seçilmiş ve yaratılan zıtlık takvim tasarımının bir parçası olmuş. Not almak için ilave edilen zaman planlayıcı ürünü çok kullanışlı bir masa takvimi görevi görüyor.