Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyo Koleksiyonu

CATINO

Banyo Koleksiyonu CATINO bir düşünceye şekil verme arzusundan doğmuştur. Bu koleksiyon basit elemanlar kullanarak ve hayal gücümüzün temel öğelerini çağdaş bir şekilde yeniden yorumlayarak gündelik hayatın şiirselliğini uyandırmaktadır. Doğal ağaçtan masif olarak üretilmiş ve sonsuza kadar dayanabilecek şekilde birleştirilmiş ürünler sizi sıcak ve sağlam bir ortama dönüşe davet etmektedir.

Proje Adı : CATINO, Tasarımcıların adı : Emanuele Pangrazi, Müşterinin adı : Disegno Ceramica.

CATINO Banyo Koleksiyonu

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.