Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ticari Animasyon

Simplest Happiness

Ticari Animasyon Çin burçlarında, 2019 domuz yılıdır, bu nedenle Yen C dilimlenmiş domuzu tasarladı ve bu Çince "birçok sıcak film" de bir kelime oyunu. Mutlu karakterler kanalın imajına ve kanalın izleyicilerine vermek istediği mutlu duygulara paraleldir. Video, dört film öğesinin birleşimidir. Oynayan çocuklar en iyi şekilde saf mutluluk gösterebilir ve seyircilerin de filmi izlerken aynı duyguyu yaşamalarını umarlar.

Restoran Ve Bar

Kopp

Restoran Ve Bar Restoranın tasarımının müşteriler için çekici olması gerekir. İç mekanlar, tasarımdaki gelecekteki trendlerle birlikte taze ve çekici kalmalıdır. Geleneksel olmayan malzeme kullanımı, müşterileri dekora dahil etmenin bir yoludur. Kopp, bu düşünce ile tasarlanmış bir restoran. Yerel Goan dilinde Kopp, bir bardak içki anlamına gelir. Bir bardakta içeceğin karıştırılmasıyla oluşan whirlpool, bu proje tasarlanırken konsept olarak görselleştirildi. Model üreten bir modülün tekrarının tasarım felsefesini tasvir eder.

Olayların Tanıtımı

Typographic Posters

Olayların Tanıtımı Tipografik posterler, 2013 ve 2015 yıllarında yapılmış posterlerin bir koleksiyonudur. Bu proje, benzersiz bir algısal deneyim oluşturan çizgiler, desenler ve izometrik perspektif kullanılarak tipografinin deneysel kullanımını içerir. Bu posterlerin her biri, tek tür kullanımıyla iletişim kurmanın zorluğunu temsil ediyor. 1. Felix Beltran'ın 40. Yılını kutlamak için poster. 2. Gestalt Enstitüsü'nün 25. Yılını kutlamak için poster. 3. Meksika'da 43 öğrencinin kaybolmasını protesto etmek için poster. 4. Tasarım konferansı Passion & Design V. için poster. 5. Julian Carillo'nun Onüç Sesi.

Araba Dashcam

BlackVue DR650GW-2CH

Araba Dashcam BLackVue DR650GW-2CH, basit ancak sofistike bir silindirik şekle sahip bir gözetim aracı gösterge paneli kamerasıdır. Ünitenin montajı kolaydır ve 360 derece dönüş sayesinde oldukça ayarlanabilir. Dashcam'ın ön cama yakınlığı titreşimleri ve parlamayı en aza indirir ve daha da düzgün ve daha kararlı kayıt yapılmasına olanak tanır. Özelliklere uyumlu mükemmel geometrik şekli bulmak için yapılan kapsamlı bir araştırmanın ardından, bu proje için hem stabilite hem de ayarlanabilirlik unsurlarını sağlayan silindirik şekil seçildi.

Giyilebilir Lüks Sanat

Animal Instinct

Giyilebilir Lüks Sanat NYC heykeltıraş ve sanat kuyumcusu Christopher Ross'un giyilebilir lüks sanat koleksiyonu Animal Instinct, sanatçının kendisi tarafından antik saf gümüş, 24 ayar altın ve Bohemya camından karmaşık bir şekilde hazırlanmış, hayvanlardan ilham alan, sınırlı sayıda üretilen bir dizi parçadır. Sanat, mücevher, haute couture ve lüks tasarım arasındaki sınırları akıllıca bulanıklaştıran heykelsi kemerler, hayvan sanatı kavramını vücuda getiren benzersiz, kışkırtıcı ifadeler yaratıyor. Güçlendirici, göz alıcı ve orijinal olan zamansız ifade parçaları, heykelsi formda dişi hayvan içgüdüsünün bir keşfidir.

Dijital Dönüşüm

Tigi

Dijital Dönüşüm Saç modasındaki en ikonik varlıklardan biri, dijital alaka düzeyine cesur bir adım atmak üzere. Professional dot com ve Tigi Color Copyright serilerinin yeniden geliştirilmesi, sanatçılar tarafından oluşturulan ısmarlama içerik, çağdaş fotoğrafçıların katılımı ve henüz görünmeyen tasarım ifadelerini dijital ortamda birleştirerek yönetildi. Güzel ama teknikler ve zanaat arasında keskin zıtlıklar. Son olarak, 0'dan 100'e gerçek dijital dönüşüme doğru adım adım sağlıklı bir yaklaşımla Tigi'ye rehberlik ediyor.