Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Otel

Aoxin Holiday

Otel Otel, tasarımı yerel şarap mağarasından esinlenen, şarabıyla tanınan bir şehir olan Sichuan Eyaleti, Luzhou'da yer almaktadır. Lobi, görsel bağlantısı ile mağara konseptini ve yerel kentsel dokuyu iç otele doğru genişleten ve böylece ayırt edici bir kültürel taşıyıcı oluşturan doğal mağaranın yeniden inşasıdır. Yolcunun otelde kalırken verdiği hislere değer veriyor ve aynı zamanda malzemenin dokusunun ve yaratılan atmosferin daha derin bir seviyede algılanabileceğini umuyoruz.

Kinetik Elektronik Davul Gösterisi

E Drum

Kinetik Elektronik Davul Gösterisi Bir jiroskoptan esinlenildi. gösteri, birlikte olağanüstü bir deneyim yaratan birkaç unsuru bir araya getiriyor. Enstalasyon şeklini değiştirir ve davulcunun performans göstermesi için dinamik bir ortam yaratır. Edrum, ses ışığı ve boşluk arasındaki engeli ortadan kaldırır, her nota ışığa dönüşür.

Konut Ev

Soulful

Konut Ev Tüm alan sakinliğe dayanıyor. Tüm arka plan renkleri açık, gri, beyaz vs.'dir. Alanı dengelemek için, boşlukta bazı dokulu metal süslemeler gibi benzersiz baskılara sahip yastıklar gibi koyu kırmızı gibi bazı yüksek düzeyde doygun renkler ve bazı katmanlı dokular görünür. . Fuayede muhteşem renkler olurken, mekana uygun sıcaklığı da katıyorlar.

Şarap Kadehi

30s

Şarap Kadehi Saara Korppi'nin 30s Şarap Kadehi özellikle beyaz şarap için tasarlanmıştır, ancak diğer içecekler için de kullanılabilir. Sıcak bir dükkanda eski cam üfleme teknikleri kullanılarak yapılmıştır, bu da her parçanın benzersiz olduğu anlamına gelir. Saara'nın amacı, her açıdan ilginç görünen ve sıvıyla doldurulduğunda ışığın farklı açılardan yansımasına olanak tanıyan ve içmeye ekstra keyif katan yüksek kaliteli cam tasarlamaktır. 30'ların Şarap Kadehi için ilham kaynağı, her ikisi de fincanın şeklini ve eğlenceyi paylaşan önceki 30'lu Konyak Cam tasarımından geliyor.

Takı Koleksiyonu

Ataraxia

Takı Koleksiyonu Moda ve ileri teknoloji ile birleştirilen proje, gelenekselin çağdaş bağlamdaki potansiyelini tartışarak eski Gotik unsurları yeni bir stile dönüştürebilecek takı parçaları yaratmayı hedefliyor. Gotik titreşimlerin izleyiciyi nasıl etkilediğine ilgi duyan proje, tasarım ve kullanıcılar arasındaki ilişkiyi keşfederek eğlenceli bir etkileşim yoluyla benzersiz bir bireysel deneyimi teşvik etmeye çalışıyor. Daha düşük bir eko-baskı malzemesi olan sentetik değerli taşlar, etkileşimi artırmak için renklerini cilde dökmek için alışılmadık derecede düz yüzeylere kesildi.

Perakende Alanı Iç Tasarımı

Studds

Perakende Alanı Iç Tasarımı Studds Accessories Ltd, iki tekerlekli kask ve aksesuar üreticisidir. Studds kaskları geleneksel olarak çok markalı satış noktalarında satılıyordu. Dolayısıyla hak ettiği bir marka kimliği oluşturma ihtiyacı doğdu. D'art, ürünlerin sanal gerçekliği, interaktif dokunmatik ekran masaları ve kask sanitasyon makineleri gibi yenilikçi temas noktaları içeren mağazayı kavramsallaştırdı. bir sonraki seviyeye.