Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Amiral Gemisi Mağaza

Zhuyeqing Green Tea

Amiral Gemisi Mağaza Çay içmek hem uygun bir ortam hem de iyi bir ruh hali gerektirir. Tasarımcı, bulut ve dağ motifini serbest el mürekkep boyama yöntemiyle sunuyor ve kapalı sınırlı alana bir çift güzel Çin manzara resmi serpiyor. Tasarımcı, özelleştirilmiş işlev taşıyıcıları aracılığıyla tüketiciler için büyük bir duygusal etki yaratan duyusal bir deneyim yarattı.

Otel

Park Zoo

Otel Bu hiç şüphesiz hayvan temasına dayalı bir otel. Bununla birlikte, tasarımcılar, yoğun rekabetin yaşandığı pazarda büyük dikkat çekmek için bir dizi sevimli ve zarif hayvan şekilli enstalasyon yaratmadılar. Mekana derin hayvan sevgisini aşılayan tasarımcılar, oteli müşterilerin şu anda nesli tükenmekte olan hayvanların karşı karşıya olduğu gerçek durumu gözlemleyip hissedebildiği bir sanat sergisine dönüştürdü.

Yüzen Kaplıca

Hungarosauna

Yüzen Kaplıca Yatırımın önemli bir yönü zamanlama, sürdürülebilirlik ve genişletilebilirliktir. Beklenmedik ekonomik durumlara uyum sağlama. Bu aynı zamanda peyzaj mimarisi ve mimari öğeler için de geçerlidir. Şifalı su buhar odası, içilebilir kaplıca suyu ve göl yüzeyinde yüzen yüzme havuzu, sadece burada Hungarosauna'da bulunabilen yeni bir sauna kalitesi sağlıyor. Bina, ahşap direk çerçeveli çapraz lamine bir köprü kirişine sahiptir. Homojen bir şekilde, ahşap görünümlü bir heykelin içi ve dışı bir ağaç gövdesi gibi ahşap yüzeylerle kaplıdır.

Aile Parkı

Hangzhou Neobio

Aile Parkı Alışveriş merkezinin orijinal yerleşim planına göre Hangzhou Neobio Family Park, her biri birden fazla aksesuar alanına sahip dört ana işlevsel alana bölündü. Bu tür bir ayrım, çocukların yaş gruplarını, ilgi alanlarını ve davranışlarını dikkate alırken, aynı zamanda ebeveyn-çocuk etkinlikleri sırasında eğlence, eğitim ve dinlenme işlevlerini birleştirdi. Mekandaki makul sirkülasyon, onu eğlence ve eğitim faaliyetlerini bütünleştiren kapsamlı bir aile parkı haline getiriyor.

Yüzme Kulübü

Loong

Yüzme Kulübü Hizmet odaklı iş ile yeni iş biçimleri kombinasyonu bir eğilimdir. Tasarımcı, projenin yardımcı işlevlerini ana işle deneysel olarak entegre eder, ebeveyn-çocuk spor eğitiminin ana işlevlerini yeniden optimize eder ve projeyi eğlence ve boş zamanları entegre ederek yüzme ve spor eğitimi için kapsamlı bir alana dönüştürür.

Çocuk Kulübü

Meland

Çocuk Kulübü Tüm proje, ana-çocuk kapalı oyun alanı temasının mükemmel bir ifadesini tamamladı ve aerodinamik ve mekan anlatımında yüksek derecede bütünlük ve tutarlılık gösterdi. İnce çizgi tasarımı, farklı işlevsel alanları birbirine bağlar ve ziyaretçi akışlarının rasyonelliğini gerçekleştirir. Mekânın anlatısı ise, farklı alanları eksiksiz bir olay örgüsüyle birbirine bağlar ve tüketicileri ebeveyn-çocuk etkileşiminin harika yolculuğunu deneyimlemeye yönlendirir.