Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Iç Tasarım

CRONUS

Iç Tasarım Bu üyelerin bar salonu, şık şehir geceleri geçirmeye hevesli yöneticileri hedefliyor. Üye olmak isteyenler ve bu barı kullanmak isteyenler için özel ve sıradışı bir şeyler hissedeceğinizi söylemeye gerek yok. Dahası, burayı kullanmaya başladığınızda, kullanılabilirlik ve rahatlık, operasyon formu için büyük bir öneme sahip olacaktır. Yukarıda bahsedilen bu iki yönü oldukça tuhaf bulabilirsiniz ve tam olarak doğru teması vermek bizim görevimizdi. Gerçekten de, bu "iki yön", bu bar salonunu tasarlarken anahtar sözcük oldu.

Japon Pirzola Restoranı

Saboten Beijing the 1st

Japon Pirzola Restoranı Bu, Çin'in ilk amiral gemisi restoranı olan Saboten adlı bir Japon pirzola restoran zinciridir. Japon kültürünün yabancı ülkeler tarafından kabul edilmesini kolaylaştırmak için geleneğimizin deformasyonu ve iyi yerelleştirme şarttır. Burada, restoran zincirinin gelecekteki vizyonlarını inceleyerek, Çin'e ve yurt dışına açıldığında faydalı kılavuzlar haline gelecek tasarımlar yaptık. Daha sonra zorluklarımızdan biri, yabancıların tercih ettiği “Japon imajı” nın doğru anlayışını kavramak oldu. Esas olarak “geleneksel Japonya” ya odaklandık. Nasıl dahil edeceğimiz konusunda çaba sarf ediyoruz.

Kahve Makinesi

Lavazza Desea

Kahve Makinesi Espressodan otantik cappuccino veya latte'ye kadar İtalyan kahve kültürünün eksiksiz paketini sunmak için tasarlanmış samimi bir makine. Dokunmatik arayüz, seçimleri iki ayrı grupta düzenler - biri kahve ve diğeri süt için. İçecekler, sıcaklık ve süt köpüğü için artırma işlevleriyle kişiselleştirilebilir. Merkezde ışıklı simgelerle gerekli servis belirtilmiştir. Makine, özel bir cam kupa ile birlikte gelir ve Lavazza'nın biçim dilini kontrollü yüzey kaplaması, ince ayrıntılar ve renklere, malzemelere ve amfiye özel dikkat ile uygular. bitiş.

Kahve Makinesi

Lavazza Idola

Kahve Makinesi Evde uygun İtalyan espresso deneyimi arayan kahve severler için mükemmel bir çözüm. Akustik geri bildirimli dokunmaya duyarlı kullanıcı arayüzünde dört seçenek ve her zevke veya duruma uygun özel bir deneyim sunan bir sıcaklık artırma işlevi bulunur. Makine, eksik su, dolu bir kap veya ek ışıklı simgelerle kireç çözme gerekliliğini gösterir ve damlama tepsisi kolayca ayarlanabilir. Açık ruhu, kaliteli yüzey kaplaması ve sofistike detaylarıyla tasarım, Lavazza'nın yerleşik form dilinin bir evrimidir.

Espresso Makinesi

Lavazza Tiny

Espresso Makinesi Otantik İtalyan kahvesi deneyimini evinize getiren küçük, samimi bir espresso makinesi. Tasarım, temel biçimsel yapı taşlarından oluşan - neşeyle Akdeniz'dir - renkleri kutlar ve Lavazza'nın tasarım dilini yüzey ve detaylandırmada uygular. Ana kabuk tek parçadan yapılmıştır ve yumuşak ancak hassas bir şekilde kontrol edilen yüzeylere sahiptir. Ortadaki arma görsel bir yapı ekler ve önden desen genellikle Lavazza ürünlerinde bulunan yatay temayı tekrarlar.

Üniversite Iç Tasarımı

TED University

Üniversite Iç Tasarımı Modern bir tasarım anlayışıyla tasarlanan TED Üniversitesi mekanları, TED kurumunun ilerici ve çağdaş yönünü yansıtıyor. Modern ve Hammaddeler, teknolojik altyapı ve aydınlatma ile birleştirilir. Bu noktada daha önce yaşanmamış uzay konvansiyonları ortaya konuyor. Üniversite alanları için yeni bir vizyon yaratıldı.