Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kadın Giyim Koleksiyonu

Utopia

Kadın Giyim Koleksiyonu Bu koleksiyonda Yina Hwang esas olarak simetrik ve asimetrik şekillerden esinlenerek yeraltı müzik kültüründen esinlendi. Deneyimlerinin hikayesini somutlaştırmak için işlevsel ancak soyut giysiler ve aksesuarlardan oluşan bir koleksiyon oluşturmak için bu koleksiyonun en önemli kendini kucaklama anına dayanarak küratörlüğünü yaptı. Projedeki her baskı ve kumaş orijinal olup, kumaşların temelleri için ağırlıklı olarak PU deri, Saten, Power Mash ve Spandex kullandı.

Mobilya Koleksiyonu

Phan

Mobilya Koleksiyonu Phan Koleksiyonu, Taylandlı bir konteyner kültürü olan Phan konteynerinden esinlenmiştir. Tasarımcı, onu güçlü kılan mobilyanın yapısını oluşturmak için Phan kaplarının yapısını kullanır. Onu modern ve sade kılan formu ve ayrıntıları tasarlayın. Tasarımcı, diğerlerinden farklı, karmaşık ve benzersiz bir ayrıntı oluşturmak için lazer kesim teknolojisini ve CNC ahşapla katlanan metal sac makine kombinasyonunu kullandı. Yapının uzun, güçlü ancak hafif kalması için yüzey toz boya ile kaplanmıştır.

Tekerlekli Sandalye

Ancer Dynamic

Tekerlekli Sandalye Tekerlekli sandalyeyi engelleyen yatak yarasını önleyen Ancer, sadece hareketlerinin akıcılığına değil, aynı zamanda hastanın, özellikle uzun süre kullananlar olmak üzere rahatına odaklanıyor. Koltuk minderine yerleştirilmiş dinamik hava yastığı ve döndürülebilir tutamakla birlikte yenilikçi tasarım, onu normal tekerlekli sandalyeden farklı kılar. Çok fazla çaba harcanarak tekerlekli sandalyenin tasarımı tamamlandı ve yatak yaralarını önlemeye yardımcı olduğu kanıtlandı. Çözüm ve tasarım ilkeleri, tekerlekli sandalye kullanıcılarından toplanan sonuçlara dayanır ve bu da gerçek bir kullanıcı deneyimine yol açar.

3D Animasyon

Alignment to Air

3D Animasyon Yaratıcı harf animasyonuna gelince Jin, A alfabesiyle başladı. Konsept adımına gelince, oldukça aktif ama aynı zamanda organize olan felsefesine yansıyan daha dinç ruh hallerini görmeye çalıştı. Yol boyunca, bu projenin başlığı olan havaya uyum sağlamak gibi bir şekilde fikrini tamamen destekleyen çelişkili sözcükler buldu. Bunu akılda tutarak, animasyon ilk kelimede daha kesin ve hassas anlar sunar. Öte yandan, bu son mektubu tezahür ettirmek için oldukça esnek ve gevşek bir titreşimle sonuçlanır.

Web Tasarımı Ve Ux

Si Me Quiero

Web Tasarımı Ve Ux Sí, Me Quiero web sitesi kişinin kendisi olmaya yardımcı olan bir alandır. Projeyi gerçekleştirmek için mülakatlar yapılmalı ve kadınlarla ilgili sosyal ve kültürel bağlamın araştırılması gerekiyordu; toplumdaki ve kendisiyle olan yansıması. Web'in bir eşlik olacağı ve kendini sevmesine yardımcı olacak bir yaklaşımla yürütüleceği sonucuna varıldı. Tasarımda, müşteri tarafından yayınlanan kitabın markasının renklerine, belirli eylemlere dikkat çekmek için kırmızı kontrastlar kullanılarak nötr tonlar ile sadelik yansıtılmıştır. İlham, yapılandırmacılık sanatından geldi.

Şarap Etiket Tasarımı

314 pi

Şarap Etiket Tasarımı Şarap tadımı ile deney yapmak, yeni yollara ve farklı aromalara yol açan hiç bitmeyen bir süreçtir. Sonsuz pi dizisi, sonuncusunu bilmeden sonsuz ondalık sayıları olan irrasyonel sayı, sülfitsiz bu şarapların ismine ilham kaynağı oldu. Tasarım, 3,14 şarap serisinin özelliklerini resim veya grafik arasına gizlemek yerine ön plana çıkarmayı hedefliyor. Minimalist ve basit bir yaklaşımı izleyen etiket, Oenologist'in defterinde görülebilen bu doğal şarapların yalnızca gerçek özelliklerini gösterir.