Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Olay Aktivasyonu

Home

Olay Aktivasyonu Ev, kişinin kişisel evinin nostaljisini kucaklar ve eski ile yeninin bir birleşimidir. Vintage 1960 resimleri arka duvarı kaplıyor, küçük kişisel hatıralar ekran boyunca dağılmış durumda. Bu şeyler bir araya gelerek, tek bir hikaye olarak bir araya getirilmiş bir dizi halinde iç içe geçmiştir ve izleyicinin durduğu yerde beklemede bir mesaj ortaya çıkarır.

Sanat Enstalasyonu

The Future Sees You

Sanat Enstalasyonu The Future Sees You, dünyanızın geleceğin düşünürleri, yenilikçileri, tasarımcıları ve sanatçıları olan genç yaratıcı yetişkin tarafından benimsenen iyimserliğin güzelliğini sunuyor. 5 seviyenin üzerindeki 30 pencereden yansıtılan dinamik bir görsel hikaye, gözler canlı bir renk spektrumuyla parlıyor ve bazen geceye güvenle bakarken kalabalığı takip ediyor gibi görünüyor. Bu gözlerle geleceği, düşünürü, yenilikçiyi, tasarımcıyı ve sanatçıyı, dünyayı değiştirecek yarının yaratıcılarını görüyorlar.

Ticari Iç Tasarım

KitKat

Ticari Iç Tasarım Mağaza tasarımı aracılığıyla, özellikle Kanada pazarı ve Yorkdale müşterileri için konsepti ve genel markayı yenilikçi bir şekilde temsil edin. Tüm deneyimi yenilemek ve yeniden düşünmek için önceki bir açılır pencerenin ve uluslararası konumların deneyimini kullanmak. Çok yüksek trafikli, karmaşık bir alan için işe yarayacak ultra işlevsel bir mağaza oluşturun.

Iç Tasarım

Arthurs

Iç Tasarım Midtown Toronto'da yer alan çağdaş bir Kuzey Amerika ızgarası, kokteyl salonu ve çatı terası, zarif bir klasik menü ve hoş bir özel içecek sunmaktadır. Arthur's Restaurant, aynı anda hem samimi hem de ferah hissettiren zevk alabileceğiniz üç ayrı alana (yemek alanı, bar ve çatı katı verandası) sahiptir. Tavan, odanın sekizgen şeklini iyileştirmek ve yukarıda asılı kesik kristal görünümünü taklit etmek için ahşap kaplamalı ahşap panel tasarımında benzersizdir.

Çocuklar Için Eğlenceli Bir Ev

Fun house

Çocuklar Için Eğlenceli Bir Ev Bu bina tasarımı, çocukların öğrenmesi ve oynaması için, süper bir babadan tamamen eğlenceli bir ev. Tasarımcı harika ve ilginç bir alan yaratmak için sağlıklı malzemeleri ve güvenlik şekillerini birleştirdi. Rahat ve sıcak bir çocuk oyun evi yapmaya çalıştılar ve ebeveyn-çocuk ilişkisini yoğunlaştırmaya çalıştılar. Müşteri tasarımcıya 3 hedefe ulaşmasını söyledi: (1) doğal ve güvenlik malzemeleri, (2) çocukları ve ebeveynleri mutlu etmek ve (3) yeterli saklama alanı. Tasarımcı, çocuk alanlarının başlangıcı olan ev olan hedefe ulaşmak için basit ve net bir yöntem buldu.

Iç Ev

Spirit concentration

Iç Ev Bir ev için alan nedir? Tasarımcı, tasarımın, ruhu uzaya taşıyarak sahibinin gereksinimlerinden geldiğine inanır. Bu nedenle, tasarımcı sevimli çift tarafından mekân amacına yöneldi. Her iki işletme sahibi de Japon kültürüne göre malzemeleri ve tasarım çözümünü seviyor. Zihinleri arasındaki hatıraları temsil etmek için çeşitli ahşap dokular kullanarak bir ruh evi yaratmaya karar verdiler. Sonuç olarak, (1) Sakin bir atmosfer, (2) Esnek ve büyüleyici kamusal alanlar ve (3) rahat ve görünmez özel alanlar olan bu ideal evin 3 ortak hedefini oluşturdular.