Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kolye

Sakura

Kolye Kolye çok esnektir ve kadınların boyun bölgesinde güzel bir şekilde kademelendirmek için birbirine sorunsuz bir şekilde lehimlenmiş farklı parçalardan yapılmıştır. Sağ taraftaki ortadaki çiçekler dönüyor ve kolyenin sol kısa parçasını ayrı olarak broş olarak kullanma hakkı var. Kolye, parçanın 3 boyutlu şekli ve karmaşıklığı göz önüne alındığında çok hafif. Bunun brüt ağırlığı 362,50 gr olup 18 karat, 518,75 karat taş ve pırlanta

Takı Koleksiyonu

Imagination

Takı Koleksiyonu Yumin Konstantin'in yarattığı dekorasyonda, doğanın gerçek bir tekrarı görmeyeceğiz. Gözler için formları farklı, bunlar biyoloji atlasından değerli metaller ve değerli taşlarla yapılmış resimler değil. Bunlar, bir kişinin yüzünü ve vücudunu süslemek için yaratılmış eserlerdir. Her gününe neşe katmak için. Ancak sanatçının hayal gücünün yarattığı formlar olarak, doğa yaşamını dokunuşla kendi içlerinde taşırlar. Bozulmayan malzemelerin doku ve dokunsal özellikleri sayesinde, yüzeylerindeki ışık ve gölge oyunuyla.

Ipek Fular

Passion

Ipek Fular "Tutku", "Saygılarımızla" nesnelerden biridir. İpek atkıyı güzelce bir cep karesine katlayın veya bir sanat eseri olarak çerçeveleyin ve bir ömür boyu sürmesini sağlayın. Bu bir oyun gibidir - her nesnenin birden fazla işlevi vardır. "Saygılarımızla", eski el sanatları ve modern tasarım nesneleri arasında yumuşak bir ilişki vardır. Her tasarım benzersiz bir sanat eseridir ve farklı bir hikaye anlatır. Her küçük detayın bir hikaye anlattığı, kalitenin yaşamın bir değeri olduğu ve en büyük lüksün kendinize sadık olduğu bir yer hayal edin. "Saygılarımızla" burada buluşuyoruz. Bırakın sanat sizinle tanışsın ve yaşlansın!

Mücevher Koleksiyonu

Future 02

Mücevher Koleksiyonu Project Future 02, daire teoremlerinden esinlenen eğlenceli ve canlı bir dokunuşa sahip bir mücevher koleksiyonudur. Her bir parça, tamamen veya kısmen Seçici Lazer Sinterleme veya Çelik 3D baskı teknolojisi ile oluşturulan ve geleneksel gümüş işleme teknikleriyle elde tamamlanan Bilgisayar Destekli Tasarım yazılımı ile oluşturulur. Koleksiyon, çember şeklinden ilham alıyor ve Öklid teoremlerini giyilebilir sanatın kalıplarına ve biçimlerine görselleştirmek için dikkatlice tasarlandı, bu şekilde yeni bir başlangıcı simgeliyor; heyecan verici bir geleceğin başlangıç noktası.

Trençkot

Renaissance

Trençkot Sevgi ve çok yönlülük. Koleksiyonun diğer tüm giysilerinin yanı sıra bu trençkotun kumaşında, terziliğinde ve konseptinde yer alan güzel bir hikaye. Bu parçanın benzersizliği kuşkusuz kentsel tasarım, minimalist dokunuş, ancak burada gerçekten şaşırtıcı olan şey, çok yönlülüğü olabilir. Sadece gözlerini kapat, lütfen. Öncelikle, ciddi ... mavi işine giden ciddi birini görmelisiniz. Şimdi, başınızı sallayın ve tam önünüzde üzerinde manyetik düşüncelerin olduğu yazılı bir mavi trençkot göreceksiniz. Bir elle yazılmış. Sevgilerle, Reprobable!

Küpeler

Qashqai

Küpeler Tasarım, benzersiz özelliklerini güneybatı İran'ın Qashqai göçebelerinin kültürüne borçludur. Koç desenleri ve püsküller, Kilim tasarımlarından ödünç alınmış, ilki doğurganlığı simgeliyor ve ikincisi, geleneksel Qashqai halılarının püskül yüzeylerini hemen akla getiriyor. İpek püsküller, ten renginize veya elbisenize mükemmel uyum sağlamak için birçok renkte gelir. Sanatçının aşiretle yaşadığı kişisel deneyimlerden yola çıkarak ortaya çıkan tasarım, göçebe yaşam tarzı dokunuşuyla modernlik duygusu aktarmaya çalışıyor.