Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kadın Kıyafeti

Lacy magic

Kadın Kıyafeti Dantel her kadında farklı illüzyonlar yaratır. Dantel büyüsü, modern çağdaş kadınları antik çağlarla birleştirir. Dantel büyüsü, iki parça, bayan giyimi. El örgüsü. Tasarımcı dokuma ve birleştirme tekniklerini kullandı. Etek couture tekniği ile dikildi. Şifon, dantel, saten ve pamuklu malzemeler kullanılmıştır. Esneklik iki farklı boyut için uygundur. Etek, yeni bir tarz. Yaşlanma önleyici ve antioksidan, nanoteknoloji ile üretilen bir kumaştır. Randevular, davetiyeler için özel bir görünüm.

Katlanır Gözlük

Blooming

Katlanır Gözlük Sonja'nın gözlük tasarımı, çiçek açan çiçeklerden ve ilk gözlük çerçevelerinden esinlenmiştir. Tasarımcı, doğanın organik formlarını ve gözlük çerçevelerinin işlevsel unsurlarını birleştirerek, birkaç farklı görünüm verecek şekilde kolayca manipüle edilebilen dönüştürülebilir bir ürün geliştirdi. Ürün ayrıca taşıma çantasında olabildiğince az yer kaplayarak pratik bir katlama imkanı ile tasarlandı. Lensler Orkide çiçek baskıları ile lazer kesim pleksiglastan üretilir ve çerçeveler manuel olarak 18 ayar altın kaplama pirinç kullanılarak yapılır.

Çok Işlevli Küpeler

Blue Daisy

Çok Işlevli Küpeler Daisy, iki çiçeğin bir, bir iç bölüm ve bir dış taç bölümü halinde birleştirildiği kompozit çiçeklerdir. Gerçek aşkı veya nihai bağı temsil eden ikisinin iç içe geçmesini sembolize eder. Tasarım, papatya çiçeğinin benzersizliğiyle harmanlanır ve kullanıcının Mavi Papatyayı birçok şekilde takmasına olanak tanır. Yapraklar için mavi safir seçimi, umut, arzu ve sevgi için ilhamı vurgulamak içindir. Ortadaki çiçek taç yaprağı için seçilen sarı safir, kullanıcıya zarafetini gösterme konusunda tam bir huzur ve güven veren bir neşe ve gurur duygusu hissetmek için kullanıcıyı yutar.

Çok Işlevli Yüzük

Blue Daisy

Çok Işlevli Yüzük Daisy, iki çiçeğin bir, bir iç bölüm ve bir dış taç bölümü halinde birleştirildiği kompozit çiçeklerdir. Gerçek aşkı veya nihai bağı temsil eden ikisinin iç içe geçmesini sembolize eder. Tasarım, papatya çiçeğinin benzersizliğiyle harmanlanır ve kullanıcının Mavi Papatyayı birçok şekilde takmasına olanak tanır. Yapraklar için mavi safir seçimi, umut, arzu ve sevgi için ilhamı vurgulamak içindir. Ortadaki çiçek taç yaprağı için seçilen sarı safir, kullanıcıya zarafetini gösterme konusunda tam bir huzur ve güven veren bir neşe ve gurur duygusu hissetmek için kullanıcıyı yutar.

Kolye Ucu

Eternal Union

Kolye Ucu Bir mücevher tasarımcısının yeni bir kariyerine devam etmeye karar veren profesyonel bir tarihçi olan Olga Yatskaer imzalı Ebedi Birlik, basit ama anlam dolu görünüyor. Bazıları içinde Kelt takılarının bir dokunuşunu veya hatta bir Herakles düğümü bulabilirdi. Parça, birbirine bağlı iki şekle benzeyen sonsuz bir şekli temsil ediyor. Bu efekt, parça üzerine oyulmuş ızgara benzeri çizgilerle yaratılır. Başka bir deyişle - ikisi bir olarak birbirine bağlıdır ve biri, ikisinin birliğidir.

Takı Koleksiyonu

Ataraxia

Takı Koleksiyonu Moda ve ileri teknoloji ile birleştirilen proje, gelenekselin çağdaş bağlamdaki potansiyelini tartışarak eski Gotik unsurları yeni bir stile dönüştürebilecek takı parçaları yaratmayı hedefliyor. Gotik titreşimlerin izleyiciyi nasıl etkilediğine ilgi duyan proje, tasarım ve kullanıcılar arasındaki ilişkiyi keşfederek eğlenceli bir etkileşim yoluyla benzersiz bir bireysel deneyimi teşvik etmeye çalışıyor. Daha düşük bir eko-baskı malzemesi olan sentetik değerli taşlar, etkileşimi artırmak için renklerini cilde dökmek için alışılmadık derecede düz yüzeylere kesildi.