Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yerleştirme

The Reflection Room

Yerleştirme Çin Kültüründe iyi talihi simgeleyen kırmızı renginden ilham alan The Reflection Room, sonsuz bir alan yaratmak için tamamen kırmızı aynalardan yaratılmış mekansal bir deneyim. İçeride tipografi, izleyiciyi Çin Yeni Yılının ana değerlerinden her birine bağlama rolünü oynuyor ve insanları geçen yıl ve önümüzdeki yıl hakkında düşünmeye teşvik ediyor.

Olay Aktivasyonu

Home

Olay Aktivasyonu Ev, kişinin kişisel evinin nostaljisini kucaklar ve eski ile yeninin bir birleşimidir. Vintage 1960 resimleri arka duvarı kaplıyor, küçük kişisel hatıralar ekran boyunca dağılmış durumda. Bu şeyler bir araya gelerek, tek bir hikaye olarak bir araya getirilmiş bir dizi halinde iç içe geçmiştir ve izleyicinin durduğu yerde beklemede bir mesaj ortaya çıkarır.

Sanat Enstalasyonu

The Future Sees You

Sanat Enstalasyonu The Future Sees You, dünyanızın geleceğin düşünürleri, yenilikçileri, tasarımcıları ve sanatçıları olan genç yaratıcı yetişkin tarafından benimsenen iyimserliğin güzelliğini sunuyor. 5 seviyenin üzerindeki 30 pencereden yansıtılan dinamik bir görsel hikaye, gözler canlı bir renk spektrumuyla parlıyor ve bazen geceye güvenle bakarken kalabalığı takip ediyor gibi görünüyor. Bu gözlerle geleceği, düşünürü, yenilikçiyi, tasarımcıyı ve sanatçıyı, dünyayı değiştirecek yarının yaratıcılarını görüyorlar.

Optik Enstalasyon

Opx2

Optik Enstalasyon Opx2, doğa ve teknoloji arasındaki simgesel bağı inceleyen bir enstallasyon. Opx2'de desenler, tekrarlanma ve ritim hem doğal formları hem de bilgi işlemeyi simgeliyor. Yerleştirme sanatı Opx2'nin birbirini takip eden ve tekrarlayan geometrik yapısı, açıya göre değişin ışık geçirgenliği ve perspektif ile değişen yoğunluğu denizin dibinden gökyüzüne bakmayı, veya teknolojiyi ikilik koda bakarak açıklamayı hatırlatıyor. Opx2 karmaşık geometrik yapısı ile insanın alan ve hacim algılarının sınırlarını zorluyor.

Takvim

NISSAN Calendar 2013

Takvim Her yıl Nissan, markaya uygun "Benzersiz Heyecan" takvimlerini sunuyor. 2013 yılı takvimi göz kamaştırıcı ve eşsiz fikirler içeriyor. 2013 Nissan Benzersiz Heyecan takvimi resimlerini dans figürleri ile yapan Saori Kanda tarafından hazırlandı. Tüm resim ve görselleri hazırlayan Saori Kanda, takvim tasarımındaki resimleri Nissan'dan aldığı ilham ile yaptı. Takvim için çalışmalar stüdyoda yapıldı ve resimler çok yüksek boyutlu olarak zemin ve stüdyo duvarlarında çalışıldı.

Şarap Etiketi

5 Elemente

Şarap Etiketi 5 Element tasarımı müşterinin tasarım ajansına tamamen duyduğu güven sayesinde oluşan bir projedir. Tasarımın vurgu noktası aynı zamanda Roma karakteri olan "V" dir. Beş farklı şarap karışımıyla benzersiz bir karışım elde edilmiştir. Tasarim, etiket için kullanılan özel kağıdın yanı sıra tüm grafik unsurlarin stratejik yerleştirilmesiyle derin bir izlenim kazanıyor ve müşteriyi şişeye dokunması, eline alması için adeta kışkırtıyor.