Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kitapçı, Alışveriş Merkezi

Jiuwu Culture City , Shenyang

Kitapçı, Alışveriş Merkezi Jato Design, geleneksel bir kitabevini dinamik, çok kullanımlı bir alana dönüştürmekle görevlendirildi - sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda kitaptan ilham alan etkinlikler ve daha fazlası için bir kültür merkezi olacak. Centrepice, ziyaretçilerin dramatik tasarımlarla zenginleştirilmiş, daha açık tonlu ahşap kaplı bir ortama geçtikleri "kahraman" alanıdır. Fener benzeri kozalar tavandan sarkarken merdivenler, ziyaretçileri basamaklarda otururken oyalanmaya ve okumaya teşvik eden ortak alanlar olarak hizmet ediyor.

Poster

CELLS

Poster 19 Temmuz 2017'de PIY, Avustralya'nın Melbourne şehrinde küçük bir bina inşa etti. 761 parçadan oluşan küçük bir kaledir ve ona "Hücreler" adını vermişlerdir. Düğümler, "Doğu Tenon & amp; West Mortise & quot ;. Değişken raflar, çalışma ve ayakkabı rafları vb. Dahil olmak üzere, hepsi parçalanmış ve bir organizmaya yeniden birleştirilmiş ürünlerini bulacaksınız. Ve sonra, özgürce büyüme arzularını hissedeceksiniz.

Otel Iç Tasarımı

Stories Container

Otel Iç Tasarımı Konteyner, kargoları yerlere taşır. Otel, gezginler için dinlenme yerleri sağlar. Ortak noktaları, geçici bir dinlenme yeridir. Bu yüzden otel konsepti olarak "konteyner" kullanılıyor. Otel sadece dinlenme yeri değil, aynı zamanda kişiliğe sahip bir mekan. Her odanın kendi ifadesi ve kişiliği vardır. Bu nedenle, aşağıdaki gibi sekiz farklı süit oluşturun: Indulge, Evolve, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey ve Ballerina. Ahır Evi sadece bir dinlenme yeri değil, aynı zamanda ruhunuz için bir ikmal istasyonu.

Ofis Iç Tasarımı

Yuli Design Studio

Ofis Iç Tasarımı Caddelerde her zaman dikey, yatay ve yanal yönlerde çok fazla dağınık tabela bulunur ve bunlar gerçek mimari çehreyi engeller. Bu, bu tür dış mekan dekoratif eşyalarının getirdiği efektleri iyileştirmek ve yükseltmek için tabela tahtalarının nasıl yeniden tanımlanacağını düşünmeyi teşvik ediyor. İç tasarım noktası, önceki düzeni ayrıştırmaktır. Doğal aydınlatma tanıtıldı. Bir çatı katı, yükseltilmiş alan tarafından inşa edilir. Merdivenlerin değiştirildiği yer. Merdivenlerin bulunduğu yeri değiştirmek dikey hareketlerin süresini kısaltır. Bu, eski sınırların dışında yeni bir olasılık yaratır.

Kuaför

Taipei Eros

Kuaför Kuaför salonları siyah, beyaz ve gri renklerin geometrisine dayanmaktadır. Saç kesme hareketleri, heykelsi varlıkların kitlesine dönüştürülür. Üçgen motif, istifleme, kesme ve dikme eylemleriyle tavandan zemine işlevsel küpleri ve düzlemleri şekillendirir. Bölme hatlarına gömülü ışık çubukları, alçaltılmış tavanın durumunu çözerken ek aydınlatma görevi gören çok sayıda aydınlatma kemerine katkıda bulunur. Uçaklar ve üç boyutluluk arasında serbestçe gidip gelen büyük aynanın yansımasıyla uzanır ve dolanırlar.

Özel Bahçe

Ryad

Özel Bahçe Zorluk, eski bir kır evini modernize etmekten ibaretti ve onu hem mimari hem de peyzaj alanlarında kapsamlı bir şekilde çalışarak bir huzur ve sessizlik alanına dönüştürmekten ibaretti. Cephe yenilendi, kaldırımlarda inşaat işleri yapıldı ve yüzme havuzu ve istinat duvarları inşa edilerek kemerler, duvarlar ve çitler için yeni demirhane işleri yapıldı. Bahçecilik, sulama ve rezervuarın yanı sıra aydınlatma, mobilya ve aksesuarlar da kapsamlı bir şekilde deltildi.