Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Turistik Cazibe

The Castle

Turistik Cazibe Kale, yirmi yıl önce 1996 yılında, peri masallarında olduğu gibi kendi kalesini inşa etmek için çocukluğundan kalma bir rüyadan başlatılan özel bir projedir. Tasarımcı aynı zamanda bir mimar, inşaatçı ve peyzaj tasarımcısıdır. Projenin ana fikri, turistik bir cazibe merkezi gibi aile rekreasyonu için bir yer yaratmaktır.

Eğitim Ürünü

Shine and Find

Eğitim Ürünü Bu ürünün en önemli avantajı, öğrenme kolaylığı ve hafıza geliştirmesidir. Shine and Find'da her Takımyıldız pratik olarak yapılır ve bu meydan okuma defalarca uygulanır. Akılda kalıcı bir imaj oluşturur. Bu şekilde öğrenmek, pratik ve çalışın ve tekrarlayın, sıkıcı değildir ve Hafızayı daha dayanıklı ve eğlenceli hale getirir. Çok duygusal, etkileşimsel, basit, saf, minimal ve modern.

Otel

Yu Zuo

Otel Bu otel, Tai Dağı'nın dibinde, Dai Tapınağı'nın duvarları içinde yer almaktadır. Tasarımcıların amacı, otelin tasarımını misafirlere sessiz ve konforlu bir konaklama sağlayacak şekilde dönüştürmek ve aynı zamanda misafirlerin bu şehrin eşsiz tarihini ve kültürünü deneyimlemelerini sağlamaktı. Basit malzemeler, hafif tonlar, yumuşak aydınlatma ve özenle seçilmiş sanat eserleri kullanılarak, alan hem tarih hem de çağdaş bir his sergiliyor.

Forklift Operatörü Simülatörü

Forklift simulator

Forklift Operatörü Simülatörü Sheremetyevo-Cargo'dan forklift operatörü simülatörü, forklift sürücülerinin eğitimi ve nitelik kontrolü için tasarlanmış özel bir makinedir. Kontrol sistemi, oturma yeri ve katlanır panoramik ekranı olan bir kabini temsil eder. Ana simülatör gövde malzemesi metaldir; ayrıca entegre poliüretan köpükten yapılmış plastik elemanlar ve ergonomik kaplamalar vardır.

Sergi

City Details

Sergi Sert peyzaj unsurları için tasarım çözümleri sergisi City Details, 3 Ekim - 5 Ekim 2019 tarihleri arasında Moskova'da gerçekleştirildi. 15.000 metrekarelik bir alanda sert peyzaj unsurları, spor ve oyun alanları, aydınlatma çözümleri ve işlevsel kentsel sanat objelerinin gelişmiş konseptleri sunuldu. Sergi alanını organize etmek için yenilikçi bir çözüm kullanıldı; burada sergilenen stantların sıraları yerine, şehrin çalışan minyatür modeli tüm belirli bileşenlerle inşa edildi: şehir meydanı, sokaklar, halka açık bir bahçe.

Konut Ev

Brooklyn Luxury

Konut Ev Müşterinin zengin tarihi konutlara olan tutkusundan ilham alan bu proje, işlevsellik ve geleneğin günümüzün niyetlerine uyarlanmasını temsil ediyor. Böylece, klasik tarz seçildi, çağdaş tasarım ve modern teknolojilerin kanonlarına uyarlandı ve stilize edildi, kaliteli yeni malzemeler bu projenin yaratılmasına katkıda bulundu - New York Mimarisinin gerçek bir mücevheri. Beklenen harcamalar 5 milyon Amerikan dolarını aşacak, şık ve gösterişli, aynı zamanda işlevsel ve konforlu bir iç mekan yaratma öncülünü sunacak.