Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kitap

Brazilian Cliches

Kitap "Brezilya Klişeleri" eski bir Brezilya tipo klişeleri kataloğundan görüntüler kullanılarak oluşturuldu. Ancak unvanının nedeni sadece resimlerinin kompozisyonu için kullanılan klişelerden değil. Her sayfanın sırayla, diğer Brezilya klişeleriyle karşılaşıyoruz: Portekizlilerin gelişi, yerli Kızılderililerin kateşlenmesi, kahve ve altın ekonomik döngüleri gibi tarihi olanlar ... hatta trafik sıkışıklığıyla dolu çağdaş Brezilya klişeleri, borçlar, kapalı kat mülkiyeti ve yabancılaşma - Saygısız çağdaş görsel anlatımda tasvir edilmiştir.

Kurumsal Kimlik

Predictive Solutions

Kurumsal Kimlik Predictive Solutions, prognostik analitik için yazılım ürünleri sağlayıcısıdır. Şirketin ürünleri mevcut verileri analiz ederek tahmin yapmak için kullanılır. Şirketin markası - bir çemberin sektörleri - pasta grafiklere benziyor ve aynı zamanda profilde bir gözün çok stilize ve basitleştirilmiş bir görüntüsüne benziyor. Marka ışığı "dökülme" tüm marka grafikleri için bir sürücüdür. Hem değişen, soyut sıvı formlar hem de tematik basitleştirilmiş resimler, çeşitli uygulamalar arasında ek grafikler olarak kullanılır.

Kurumsal Kimlik

Glazov

Kurumsal Kimlik Glazov aynı adı taşıyan bir kasabada bir mobilya fabrikasıdır. Fabrika ucuz mobilyalar üretiyor. Bu tür mobilyaların tasarımı oldukça genel olduğundan, iletişim konseptini orijinal "ahşap" 3D harflere dayandırmaya karar verildi, bu harflerden oluşan kelimeler mobilya setlerini sembolize ediyor. Harfler "mobilya", "yatak odası" vb. Veya koleksiyon isimlerini oluşturur, mobilya parçalarına benzeyecek şekilde konumlandırılır. Seviyelendirilmiş 3D harfler mobilya şemalarına benzer ve kırtasiye veya marka tanımlama için fotoğraf arka planlarında kullanılabilir.

Dergi

Going/Coming

Dergi Kalkışlar ve varışlar fikrine dayalı olarak bu kurul dergisi iki bölüme ayrılmıştır: Gidiş / Geliş. Going, avrupa şehirleri, seyahat deneyimleri ve yurtdışına çıkma ipuçları ile ilgilidir. Her baskıda bir ünlü pasaportu bulunur. "Gezginler Cumhuriyeti" pasaportu, o kişi ve görüşmeleri hakkında kişisel bilgilere sahiptir. Gelmek, bir seyahatin en iyisinin eve dönmek olduğu fikriyle ilgilidir. Ev dekorasyonu, yemek pişirme, ailemizle ilgili aktiviteler ve evimizin daha iyi tadını çıkarmak için makaleler hakkında konuşuyor.

Kurumsal Kimlik

Jae Murphy

Kurumsal Kimlik Negatif alan, izleyicileri meraklandırdığı için kullanılıyor ve o Aha anını yaşadıklarında anında beğenip ezberliyorlar. Logo işareti, negatif alana dahil edilen J, M, kamera ve tripodun baş harflerine sahiptir. Jae Murphy sık sık çocukları fotoğrafladığından, isme göre oluşturulan büyük merdivenler ve alçak kamera, çocukların hoş karşılanacağını gösteriyor. Kurumsal Kimlik tasarımı ile logodaki negatif alan fikri daha da geliştirildi. Her öğeye yeni bir boyut ekler ve Commonplace'in Sıra Dışı Görünümü sloganını doğru yapar.

Roman

180º North East

Roman "180º Kuzey Doğu" 90.000 kelimelik bir macera anlatısıdır. Daniel Kutcher'in 2009 sonbaharında 24 yaşındayken Avustralya, Asya, Kanada ve İskandinavya'da yaptığı yolculuğun gerçek hikayesini anlatıyor. Yaşadıklarını ve yolculuk sırasında öğrendiklerini anlatan metnin ana gövdesine entegre edildi. , fotoğraflar, haritalar, anlamlı metin ve video okuyucuyu maceraya çekmeye yardımcı olur ve yazarın kendi kişisel deneyimini daha iyi anlamasını sağlar.