Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takvim

Calendar 2014 “Flowers”

Takvim Bir oda tasarlayın, mevsimleri getirin - Çiçekler takvimi, 12 farklı çiçekten oluşan bir vazo tasarımıyla birlikte gelir. Mevsimsel bir çiçekle hayatınızı her ay aydınlatın. Kaliteli tasarımlar, alanı değiştirme ve kullanıcılarının zihinlerini dönüştürme gücüne sahiptir. Görme, tutma ve kullanma rahatlığı sunarlar. Hafiflik ve alanı zenginleştiren bir sürpriz unsuru ile doludurlar. Orijinal ürünlerimiz Tasarımla Yaşam konsepti kullanılarak tasarlanmıştır.

Takvim

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Takvim Portal sitesinin tanıtım takvimi olan goo (http://www.goo.ne.jp), her ay için kağıdın bir cebe dönüştüğü, kartvizitlerinizi, notlarınızı ve faturalarınızı saklamanıza ve yönetmenize olanak tanıyan işlevsel bir takvimdir. . Tema, goo ve kullanıcıları arasındaki bağı göstermek için Red String'dir. Cebin her iki ucu aslında tasarımın en önemli noktası haline gelen kırmızı dikişlerle tutulur. Hoş bir ifade biçimine sahip bir takvim, tam 2014 için doğru.

Takvim

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Takvim Sizinle kasabalar inşa ediyoruz. NTT East Japan Kurumsal Satış Promosyonunun ilettiği mesaj bu masa takviminde yer almaktadır. Takvim sayfalarının üst kısmı renkli binalardan kesilir ve üst üste binen sayfalar mutlu bir kasaba oluşturur. Bu, her ay bina çizgisinin manzarasını değiştirmenin keyfini çıkarabileceğiniz ve tüm yıl boyunca mutlu kalmanız için sizi dolduran bir takvim.

Takvim

NTT COMWARE “Season Display”

Takvim Bu, zarif kabartma üzerine mevsimsel motifler içeren, oyuk bir tasarımla yapılmış bir masa takvimidir. Tasarımın en önemli özelliği görüntülendiğinde, mevsimsel motifler en iyi görüntüleme için 30 derecelik bir açıyla ayarlanır. Bu yeni biçim, NTT COMWARE'in yeni fikirler üretme konusundaki özgün yeteneğini ifade ediyor. Düşünce takvimi işlevselliği bol yazma alanı ve kurallı çizgiler ile verilir. Hızlı görüntüleme ve kullanımı kolay, diğer takvimlerden ayıran özgünlükle doludur.

Transit Biniciler Için Oturma

Door Stops

Transit Biniciler Için Oturma Kapı Durakları, şehri daha keyifli bir yer haline getirmek için, geçiş durakları ve boş arsalar gibi ihmal edilmiş kamusal alanları doldurmak için tasarımcılar, sanatçılar, biniciler ve topluluk sakinleri arasında bir işbirliğidir. Halihazırda mevcut olanlara daha güvenli ve estetik açıdan hoş bir alternatif sağlamak için tasarlanan birimler, yerel sanatçılardan sipariş edilen büyük kamusal sanat sergileri ile aşılanmış ve biniciler için kolayca tanımlanabilen, güvenli ve keyifli bir bekleme alanı yaratılmıştır.

Web Sitesi Tasarımı

Trionn Design

Web Sitesi Tasarımı Beyaz tuval, üzerine inşa etmek için ideal bir arka plan sağlar. Şekerli tatlı renk kombinasyonu, izleyiciyi kendine çeken mükemmel bir dikkat çekici unsur sağlar. Serif ve sans serif yazı tiplerinin ve ağırlık ve renklerin kombinasyonu, izleyiciyi daha fazlasını keşfetmeye ikna eden çarpıcı bir karışım sağlar. HTML5 Paralaks animasyon web sitesi ile Duyarlı, biz kendi Personel Vektör Karakter Tasarım var. güzel ve pürüzsüz animasyonlar ile Parlak renk ile eşsiz Tasarım Hiç ..