Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kedi Mobilya Modülü

Polkota

Kedi Mobilya Modülü Bir kediniz varsa, muhtemelen onun için bir ev seçerken bu üç sorundan en az ikisini yaşamışsınızdır: estetik, sürdürülebilirlik ve rahatlık eksikliği. Ancak bu askılı modül, üç faktörü birleştirerek bu sorunları çözer: 1) Minimalizm tasarımı: biçimin basitliği ve renk tasarımının değişkenliği; 2) Çevre dostu: odun atıkları (talaş, talaş) kedinin ve sahibinin sağlığı için güvenlidir; 3) Evrensellik: Modüller birbirleriyle birleştirilerek evinizin içinde ayrı bir kedi dairesi oluşturmanıza olanak tanır.

Proje Adı : Polkota, Tasarımcıların adı : Nadezhda Kiseleva, Müşterinin adı : Nadezhda Kiseleva.

Polkota Kedi Mobilya Modülü

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.