Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kamusal Kentsel Sanat Mobilyası

Eye of Ra'

Kamusal Kentsel Sanat Mobilyası Bu tasarımın amacı, eski Mısır tarihini fütüristik akışkan tasarım metodolojisi ile birleştirmektir. Mısır'ın en ikonik dini aracının, belirli bir şeklin veya tasarımın savunulmadığı akan stilin özelliklerini ödünç veren akışkan bir sokak mobilyası biçimine gerçek bir çevirisidir. Göz, Tanrı Ra'nın üremesinde hem erkek hem de kadın meslektaşlarını temsil eder. Dolayısıyla sokak mobilyaları, erkekliği ve gücü simgeleyen sağlam bir tasarımla sunulurken, kıvrımlı görünümü kadınlığı ve zarafeti tasvir ediyor.

Proje Adı : Eye of Ra', Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' Kamusal Kentsel Sanat Mobilyası

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.