Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Katmanlı El Arabası

Kali

Katmanlı El Arabası Bu basamaklı araba, tasarımcının QUISO markası için K serisinin unsurlarından biridir. Güzel hazırlanmış masif ahşaptan yapılmıştır. Sağlam ve sağlam tasarımı, onu restoran masasında alkol servisi yapmak için ideal hale getirir. Servisin güvenliği ve şıklığı için bardaklar bir minderden sarkıtılır, şişeler kaymaz bir kaplama ile sabitlenir, endüstriyel tekerlekler pürüzsüz ve sessiz bir şekilde yuvarlanır.

Proje Adı : Kali, Tasarımcıların adı : Patrick Sarran, Müşterinin adı : QUISO.

Kali Katmanlı El Arabası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.