Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gurme Yemek Hediye Seti

Saintly Flavours

Gurme Yemek Hediye Seti Saintly Flavours, lüks mağazaların tüketicilerini hedefleyen bir gurme yemek hediye setidir. Yemek ve yemeğin moda olduğu trendin ardından, projenin ilham kaynağı 2018'in Katolikliğin Met Gala moda temasından geliyor. Jeremy Bonggu Kang, Katolik Manastırlarında zengin sanat geleneğini ve yüksek kaliteli yemek yapımını temsil etmek için süslü ve geleneksel gravür çizim stilini kullanarak lüks mağaza tüketicilerinin dikkatini çeken bir görünüm yaratmaya çalıştı.

Çiftlik

House On Pipes

Çiftlik Aşamalı bir şekilde yerleştirilmiş ince çelik borulardan oluşan bir ızgara, binanın ayak izini en aza indirirken, yaşam alanını bunun üzerine kaldırmak için sağlamlık ve stabilite sağlar. Minimalist ikon yaklaşımına uygun olarak bu çiftlik evi, iç ısı kazanımını azaltmak için mevcut ağaçlar çerçevesinde tasarlanmıştır. Bu, cephedeki Uçucu kül bloklarının kasıtlı olarak kademelendirilmesi ve sonuçta ortaya çıkan boşluk ve gölgenin binayı doğal olarak soğutmasıyla daha da desteklenmiştir. Evin yükseltilmesi aynı zamanda peyzajın kesintisiz ve görüşlerin sınırsız olmasını da sağladı.

Ev

Basalt

Ev Zarif olmasının yanı sıra konfor için üretildi. Bu tasarım gerçekten göz alıcı ve hem içinde hem de dışında dikkat çekici. Özellikler arasında meşe ağacı, bol güneş ışığı almak için yapılmış pencereler ve gözleri yatıştırıcıdır. Güzelliği ve tekniği ile büyüleyicidir. Bu eve girdikten sonra, sizi ele geçiren dinginliği ve vaha hissini fark edemezsiniz. Ağaçların ve çevresinin esintisi, güneş ışınlarıyla bu evi yoğun şehir hayatından uzakta yaşamak için eşsiz bir yer haline getiriyor. Bazalt evi, çeşitli insanları memnun etmek ve barındırmak için inşa edilmiştir.

Avlu Ve Bahçe Tasarımı

Shimao Loong Palace

Avlu Ve Bahçe Tasarımı Doğal ve akıcı bir dil kullanılarak peyzajın mantıklı bir şekilde düzenlenmesi, avlu birden çok boyutta birbirine bağlanmış, iç içe geçmiş ve sorunsuz bir şekilde dönüştürülmüştür. Dikey stratejiyi ustaca kullanarak, 4 metrelik yükseklik farkı, projenin öne çıkan özelliği ve özelliği olarak tersine çevrilerek, çok seviyeli, sanatsal, canlı, doğal bir avlu manzarası oluşturacak.

Kamusal Sanat Alanı

Dachuan Lane Art Installation

Kamusal Sanat Alanı Jinjiang Nehri'nin Batı Şeria'sı Chengdu'nun Dachuan şeridi, Chengdu Doğu Kapısı Şehir duvarının kalıntılarını birbirine bağlayan tarihi bir caddedir. Projede Dachuan Lane'in tarihteki kemerli yolu orijinal caddede eski usulle yeniden inşa edilmiş ve bu sokağın hikayesi sokak sanatı enstalasyonu ile anlatılmıştır. Sanat enstalasyonunun müdahalesi, hikayelerin devamı ve aktarımı için bir tür medyadır. Sadece yıkılan tarihi sokakların ve şeritlerin izlerini yeniden üretmekle kalmaz, aynı zamanda yeni caddeler ve sokaklar için bir tür kentsel hafıza sıcaklığı sağlar.

Iskele Tadilatı

Dongmen Wharf

Iskele Tadilatı Dongmen rıhtımı, Çengdu'nun ana nehri üzerindeki bin yıllık bir iskeledir. Son "eski şehir yenileme" turu nedeniyle, bölge temelde yıkılmış ve yeniden inşa edilmiştir. Proje, temelde ortadan kaybolan bir kent kültür alanında sanat ve yeni teknolojinin müdahalesiyle görkemli bir tarihi tabloyu yeniden sunmak ve uzun uyuyan kentsel altyapıyı aktif hale getirmek ve kentsel kamusal alana yeniden yatırım yapmaktır.