Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Turistik Cazibe

The Castle

Turistik Cazibe Kale, yirmi yıl önce 1996 yılında, peri masallarında olduğu gibi kendi kalesini inşa etmek için çocukluğundan kalma bir rüyadan başlatılan özel bir projedir. Tasarımcı aynı zamanda bir mimar, inşaatçı ve peyzaj tasarımcısıdır. Projenin ana fikri, turistik bir cazibe merkezi gibi aile rekreasyonu için bir yer yaratmaktır.

Deniz Müzesi

Ocean Window

Deniz Müzesi Tasarım konsepti, binaların sadece fiziksel nesneler olmayıp, bazı daha büyük sosyal metinlere dağılmış anlam veya işaretlere sahip yapılar olduğu fikrini takip eder. Müzenin kendisi bir eser ve yolculuk fikrini destekleyen bir gemi. Eğimli tavanın delinmesi, derin denizin cömert atmosferini güçlendirir ve büyük pencereler, okyanusun düşünceli bir görünümünü sunar. Müze, deniz temalı ortamı optimize ederek ve nefes kesen su altı manzaralarıyla birleştirerek, işlevini samimi bir şekilde yansıtıyor.

Sarkıt Lamba

Snow drop

Sarkıt Lamba Snow Drop bir tavan ve modüler aydınlatmadır. Rahatlığı, düz kasnak sistemi sayesinde parlaklığının modülasyon ile düzenlenmesidir. Karşı ağırlık ile adım adım oynayarak kullanıcı parlaklığı artırabilir ve azaltabilir. Bu tasarımın modülasyonu, bir kardelen çiçek açmasının tetrahedron ile başından sonuna dört üçgen fraktal ile farklı aşamalarını hatırlatıyor. Eski kehribar Edison ampul, tasarım kapalıyken yanardöner beyaz pleksiden yapılmış dört yüzlü özel bir kutuya yerleştirilir.

El Presi

Kwik Set

El Presi Çok Amaçlı Deri El Presi, gündelik deri zanaatkarlarının hayatlarını basitleştiren ve küçük alanınızdan en iyi şekilde yararlanan, sezgisel, evrensel olarak tasarlanmış bir makinedir. Kullanıcıların 20'den fazla özelleştirilmiş kalıp ve adaptörle deri, baskı / kabartma tasarımlarını kesmesine ve donanımı ayarlamasına olanak tanır. Bu platform, sıfırdan sınıf lideri bir ürün olarak tasarlanmıştır.

Saat

Pin

Saat Her şey bir yaratıcılık sınıfında basit bir oyunla başladı: konu "saat" idi. Böylece hem dijital hem de analog çeşitli duvar saatleri incelenmiş ve araştırılmıştır. İlk fikir, saatlerin genellikle asılı olduğu pim olan saatlerin en önemsiz alanıyla başlamıştır. Bu saat türü, üzerine üç projektörün takılı olduğu silindirik bir direk içerir. Bu projektörler, mevcut üç kolu sıradan analog saatlerinkilerle aynı hale getirir. Ancak sayıları da yansıtırlar.

Dükkan

Munige

Dükkan Dıştan ve içten tüm bina, siyah, beyaz ve birkaç ahşap rengi ile tamamlanan beton benzeri malzemelerle dolu ve birlikte harika bir ton yaratıyor. Mekanın merkezindeki merdiven başrol olur, çeşitli açılı katlanmış şekiller, tıpkı ikinci katın tamamını destekleyen bir koni gibidir ve zemin katta genişletilmiş bir platformla birleşir. Mekan tamamen bir parça gibidir.