Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kablosuz Hoparlörler

FiPo

Kablosuz Hoparlörler Göz alıcı tasarımıyla FiPo ("Ateş Gücü" nin kısaltılmış hali), tasarım ilhamı olarak sesin kemik hücrelerine derinlemesine nüfuz etmesini ifade eder. Amaç, vücut kemiğine ve onun hücrelerine yüksek güç ve kaliteli ses üretmektir. Bu, kullanıcının hoparlörü Bluetooth aracılığıyla cep telefonuna, dizüstü bilgisayara, tabletlere ve diğer cihazlara bağlamasını sağlar. Hoparlörün yerleştirme açısı ergonomik standartlara göre tasarlanmıştır. Dahası, hoparlör cam tabanından ayrılarak kullanıcının şarj etmesini sağlar.

Bisiklet Aydınlatması

Safira Griplight

Bisiklet Aydınlatması SAFIRA, modern bisikletçiler için gidondaki dağınık aksesuarları çözme niyetinden ilham almıştır. Ön lamba ve yön göstergesini kavrama tasarımına entegre ederek hedefe zekice ulaşın. Akü kabini elektrik kapasitesini en üst düzeye çıkarırken içi boş gidon boşluğundan da yararlanılır. Tutamak, bisiklet ışığı, yön göstergesi ve gidon akü kabininin kombinasyonu sayesinde SAFIRA, en kompakt ve en uygun güçlü bisiklet aydınlatma sistemi haline gelir.

Bisiklet Aydınlatması

Astra Stylish Bike Lamp

Bisiklet Aydınlatması Astra, devrim niteliğinde tasarlanmış alüminyum entegre gövdeye sahip tek kollu şık bir bisiklet lambasıdır. Astra, sert montaj ve hafif gövdeyi temiz ve şık bir sonuçta mükemmel bir şekilde birleştirir. Tek taraflı alüminyum kol sadece dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda Astra'nın en geniş ışın aralığını sağlayan gidonun ortasında yüzmesini sağlar. Astra'nın mükemmel bir kesim çizgisi vardır, ışın yolun diğer tarafındaki insanlara parlamaz. Astra, motosiklete yolu aydınlatan bir çift parlak göz verir.

Soğutulmuş Peynir Arabası

Keza

Soğutulmuş Peynir Arabası Patrick Sarran, 2008 yılında Keza peynir arabasını yarattı. Öncelikle bir araç olan bu araba aynı zamanda yemek yiyenlerin merakını uyandırmalı. Bu, endüstriyel tekerleklere monte edilmiş stilize laklı ahşap bir yapı ile elde edilir. Panjuru açıp iç raflarını yerleştirirken, araba olgunlaşmış peynirlerden oluşan büyük bir sunum masası ortaya çıkarır. Garson bu sahne malzemesini kullanarak uygun vücut dilini benimseyebilir.

Sökülebilir Masalar

iLOK

Sökülebilir Masalar Patrick Sarran'ın tasarımı, Louis Sullivan'ın "Form işlevi izler" tarafından oluşturulan ünlü formülü yansıtıyor. Bu ruhla, iLOK masaları hafiflik, güç ve modülerliğe öncelik verecek şekilde tasarlandı. Bu, masa üstlerinin ahşap kompozit malzemesi, bacakların kemerli geometrisi ve bal peteği kalbe sabitlenmiş yapısal braketler sayesinde mümkün olmuştur. Taban için eğik bir bağlantı kullanarak, aşağıda faydalı alan elde edilir. Son olarak, ahşaptan kaliteli yemek yiyenler tarafından çok beğenilen sıcak bir estetik ortaya çıkıyor.

Turistik Cazibe

In love with the wind

Turistik Cazibe Kale Rüzgara aşık, Strandza dağının kalbindeki Ravadinovo köyü yakınlarında 10 dönümlük arazi içinde yer alan 20. yüzyıldan kalma bir konuttur. Dünyaca ünlü koleksiyonları, çarpıcı mimariyi ve ilham verici aile hikayelerini ziyaret edin ve keyfini çıkarın. Cennet gibi bahçelerin arasında dinlenin, ormanlık alanda ve göl kenarında yürüyüşlerin tadını çıkarın ve masalların ruhunu hissedin.