Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa

Chiglia

Masa Chiglia, şekilleri bir tekneyi anımsatan ama aynı zamanda tüm projenin kalbini temsil eden heykelsi bir masadır. Konsept, burada önerilen temel modelden başlayarak modüler bir geliştirme sayesinde incelenmiştir. Kırlangıç kuyruğu ışınının doğrusallığı, omurların serbestçe kayma olasılığı ile birleştiğinde, masanın stabilitesini garanti eder, uzunlukta gelişmesine izin verir. Bu özellikler, onu hedef ortama göre kolayca özelleştirilebilir hale getirir. İstenilen boyutları elde etmek için omurga sayısını ve kiriş uzunluğunu artırmak yeterli olacaktır.

Saat

Reverse

Saat Zaman geçip giderken saatler aynı kaldı. Tersine çevirmek sıradan bir saat değil, tersine çevirmedir, minimalist bir saat tasarımıdır ve ince değişikliklerle onu benzersiz kılar. İçe dönük olan el, saati belirtmek için dış halkanın içinde döner. Dışa bakan küçük el tek başına durur ve dakikayı belirtmek için döner. Tersine, bir saatin silindirik tabanı dışındaki tüm unsurları kaldırılarak oluşturuldu, oradan hayal gücü devraldı. Bu saat tasarımı size zamanı kucaklamanızı hatırlatmayı amaçlamaktadır.

Yemek Masası

Ska V29

Yemek Masası Sayısal kontrol makineleriyle çalışan ve elle tamamlanan masif doğal karaçam ahşap masa, Dolomitlere çarpan Vaia fırtınasıyla yıkılan ve masif ahşap karaçam baltalarıyla temsil edilen ağaçların konumunu hatırlatan şekildir. El cilalı yüzey, yüzeyi opak ve pürüzsüz hale getirir ve damarlarını ve şekillerini geliştirir. Toz boya kaplı çelikten yapılmış taban, fırtına geçmeden önceki çam ormanını temsil ediyor.

Cilt Bakım Paketi

Bionyalux

Cilt Bakım Paketi Yeni cilt bakım ürünlerinde cildi yenileme kavramı, küspe geri dönüşümü, çevre koruma ve ekolojik kavramın sıfır yükü ile örtüşmektedir. 30 günlük cilt iyileştirme tedavi sürecinin 60 günlük gıda sınıfı sınırlı raf ömrü ürün özelliklerinden, ürünün görsel tanıma sembolü olarak 30 ve 60, kullanımın üç aşaması ise 1,2, 3 vizyona entegre edilmiştir.

Pirinç Ambalajı

Songhua River

Pirinç Ambalajı Songhua River Rice, SOURCEAGE Food Group bünyesinde yer alan yüksek kaliteli bir pirinç ürünüdür. Geleneksel Çin festivali - Bahar Şenliği yaklaşırken, Bahar Şenliği hediyelerinin müşterilerine hediye olarak güzel bir şekilde paketlenmiş pirinç ürününü tasarlarlar, bu nedenle genel tasarımın, geleneksel Çin kültürel unsurlarını vurgulayarak Bahar Şenliği'nin şenlikli atmosferini yansıtması gerekir. ve hayırlı iyi anlam.

Heykel Yerleştirme

Superegg

Heykel Yerleştirme Superegg, insan rahatlığını ve çevre üzerindeki etkisini sembolize eden tek kullanımlık kahve kapsüllerinin hızla çoğalmasını temsil ediyor. Yerin üstünde yükselen dokulu geometrik süper-egg şekli, matematikçi Gabriel Lame tarafından belgelendiği gibi, mükemmel çizgiler halinde düzenlenmiş rastgele atılmış kahve kapsülleri ile noktalı. İçsel deneyim, izleyiciyi tüm açılardan ve mesafelerden meşgul eder. Sosyal medyada ve yerel toplulukta bir eylem çağrısı yoluyla 3000'den fazla kapsül toplandı. Superegg, izleyicinin atıkları incelemesine ve yeni geri dönüşüm alışkanlıklarını teşvik etmesine olanak tanır.