Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
El Çantası, Gece Çantası

Tango Pouch

El Çantası, Gece Çantası Tango Kılıfı, gerçekten yenilikçi bir tasarıma sahip olağanüstü bir çantadır. Ellerinizi serbest bırakmanıza izin veren, bileklik sapına takılan giyilebilir bir sanat eseridir. İçeride yeterli alan var ve katlanabilir mıknatıs kapatma yapısı beklenmedik kolay ve geniş bir açıklık sağlıyor. Kese, sapın ve kabarık yan eklerin inanılmaz derecede hoş bir dokunuşu için yumuşak mumlu dana derisi derisinden yapılmıştır ve camlı deriden yapılmış daha inşa edilmiş ana gövdeyle kasıtlı olarak zıttır.

Proje Adı : Tango Pouch, Tasarımcıların adı : Anne-Christin Schmitt, Müşterinin adı : Gretchen.

Tango Pouch El Çantası, Gece Çantası

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.