Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
El Çantası, Gece Çantası

Tango Pouch

El Çantası, Gece Çantası Tango Kılıfı, gerçekten yenilikçi bir tasarıma sahip olağanüstü bir çantadır. Ellerinizi serbest bırakmanıza izin veren, bileklik sapına takılan giyilebilir bir sanat eseridir. İçeride yeterli alan var ve katlanabilir mıknatıs kapatma yapısı beklenmedik kolay ve geniş bir açıklık sağlıyor. Kese, sapın ve kabarık yan eklerin inanılmaz derecede hoş bir dokunuşu için yumuşak mumlu dana derisi derisinden yapılmıştır ve camlı deriden yapılmış daha inşa edilmiş ana gövdeyle kasıtlı olarak zıttır.

Proje Adı : Tango Pouch, Tasarımcıların adı : Anne-Christin Schmitt, Müşterinin adı : Gretchen.

Tango Pouch El Çantası, Gece Çantası

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.