Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Işlevli Küpeler

Blue Daisy

Çok Işlevli Küpeler Daisy, iki çiçeğin bir, bir iç bölüm ve bir dış taç bölümü halinde birleştirildiği kompozit çiçeklerdir. Gerçek aşkı veya nihai bağı temsil eden ikisinin iç içe geçmesini sembolize eder. Tasarım, papatya çiçeğinin benzersizliğiyle harmanlanır ve kullanıcının Mavi Papatyayı birçok şekilde takmasına olanak tanır. Yapraklar için mavi safir seçimi, umut, arzu ve sevgi için ilhamı vurgulamak içindir. Ortadaki çiçek taç yaprağı için seçilen sarı safir, kullanıcıya zarafetini gösterme konusunda tam bir huzur ve güven veren bir neşe ve gurur duygusu hissetmek için kullanıcıyı yutar.

Kolye Ucu

Eternal Union

Kolye Ucu Bir mücevher tasarımcısının yeni bir kariyerine devam etmeye karar veren profesyonel bir tarihçi olan Olga Yatskaer imzalı Ebedi Birlik, basit ama anlam dolu görünüyor. Bazıları içinde Kelt takılarının bir dokunuşunu veya hatta bir Herakles düğümü bulabilirdi. Parça, birbirine bağlı iki şekle benzeyen sonsuz bir şekli temsil ediyor. Bu efekt, parça üzerine oyulmuş ızgara benzeri çizgilerle yaratılır. Başka bir deyişle - ikisi bir olarak birbirine bağlıdır ve biri, ikisinin birliğidir.

Binicilik Köşk

Oat Wreath

Binicilik Köşk Binicilik köşk, yeni oluşturulan binicilik merkezinin bir parçasıdır. Nesne, kültürel miras üzerinde yer alır ve serginin tarihi topluluğunun kültürel alanı tarafından korunur. Ana mimari konsept, masif sütun duvarlarının şeffaf ahşap dantel elemanlar lehine dışlanmasıdır. Cephe süslemesinin ana nedeni, buğday başakları veya yulaf şeklinde stilize ritmik bir desendir. İnce metal sütunlar, at başının stilize edilmiş bir silueti şeklinde tamamlanmasıyla, yukarı kaldırılan yapıştırılmış ahşap çatının ışık ışınlarını neredeyse algılanamaz bir şekilde destekliyor.

Özel Ev

The Cube

Özel Ev Arap kültürü tarafından dikte edilen iklim gereksinimlerini ve mahremiyet ihtiyaçlarını korurken, kaliteli bir yaşam deneyimi yaratmak ve Kuveyt'teki bir konut binasının imajını yeniden tanımlamak, tasarımcının karşılaştığı ana zorluklardı. Cube House, tüm yıl boyunca doğal ışığın ve peyzaj manzarasının keyfini çıkarmak için iç ve dış mekanlar arasında dinamik bir deneyim yaratan bir küp içinde toplama ve çıkarmaya dayanan dört katlı bir beton / çelik yapı binasıdır.

Büfe

Arca

Büfe Arca, bir ağa hapsolmuş bir monolit, içeriği ile birlikte sürüklenerek yüzen bir sandıktır. Masif meşeden yapılmış ideal bir ağ içinde yer alan lake mdf konteyneri, çeşitli ihtiyaçlara göre düzenlenebilen toplam üç adet ekstraksiyon çekmecesi ile donatılmıştır. Sert masif meşe ağ, bir su aynasını simüle eden organik bir şekil elde etmek için ısıyla şekillendirilmiş cam plakaları barındıracak şekilde modellenmiştir. İdeal yüzmeyi vurgulamak için dolabın tamamı şeffaf bir metakrilat destek üzerine oturtulmuştur.

Konteyner

Goccia

Konteyner Goccia, evi yumuşak şekiller ve sıcak beyaz ışıklarla süsleyen bir kaptır. Modern ev ocağı, bahçede arkadaşlarla mutlu bir saatin buluşma noktası veya oturma odasında kitap okumak için sehpa. Sıcak kış battaniyesinin yanı sıra mevsimlik meyveleri veya buza batırılmış taze bir yaz içeceği şişesini içine almaya uygun bir dizi seramik kaptır. Konteynerler halat ile tavandan sarkar ve istenilen yükseklikte konumlandırılabilir. En büyüğü masif meşe üstü ile tamamlanabilen 3 boyutta mevcuttur.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.