Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ticari Animasyon

Simplest Happiness

Ticari Animasyon Çin burçlarında, 2019 domuz yılıdır, bu nedenle Yen C dilimlenmiş domuzu tasarladı ve bu Çince "birçok sıcak film" de bir kelime oyunu. Mutlu karakterler kanalın imajına ve kanalın izleyicilerine vermek istediği mutlu duygulara paraleldir. Video, dört film öğesinin birleşimidir. Oynayan çocuklar en iyi şekilde saf mutluluk gösterebilir ve seyircilerin de filmi izlerken aynı duyguyu yaşamalarını umarlar.

Olayların Tanıtımı

Typographic Posters

Olayların Tanıtımı Tipografik posterler, 2013 ve 2015 yıllarında yapılmış posterlerin bir koleksiyonudur. Bu proje, benzersiz bir algısal deneyim oluşturan çizgiler, desenler ve izometrik perspektif kullanılarak tipografinin deneysel kullanımını içerir. Bu posterlerin her biri, tek tür kullanımıyla iletişim kurmanın zorluğunu temsil ediyor. 1. Felix Beltran'ın 40. Yılını kutlamak için poster. 2. Gestalt Enstitüsü'nün 25. Yılını kutlamak için poster. 3. Meksika'da 43 öğrencinin kaybolmasını protesto etmek için poster. 4. Tasarım konferansı Passion & Design V. için poster. 5. Julian Carillo'nun Onüç Sesi.

Giyilebilir Lüks Sanat

Animal Instinct

Giyilebilir Lüks Sanat NYC heykeltıraş ve sanat kuyumcusu Christopher Ross'un giyilebilir lüks sanat koleksiyonu Animal Instinct, sanatçının kendisi tarafından antik saf gümüş, 24 ayar altın ve Bohemya camından karmaşık bir şekilde hazırlanmış, hayvanlardan ilham alan, sınırlı sayıda üretilen bir dizi parçadır. Sanat, mücevher, haute couture ve lüks tasarım arasındaki sınırları akıllıca bulanıklaştıran heykelsi kemerler, hayvan sanatı kavramını vücuda getiren benzersiz, kışkırtıcı ifadeler yaratıyor. Güçlendirici, göz alıcı ve orijinal olan zamansız ifade parçaları, heykelsi formda dişi hayvan içgüdüsünün bir keşfidir.

Dijital Dönüşüm

Tigi

Dijital Dönüşüm Saç modasındaki en ikonik varlıklardan biri, dijital alaka düzeyine cesur bir adım atmak üzere. Professional dot com ve Tigi Color Copyright serilerinin yeniden geliştirilmesi, sanatçılar tarafından oluşturulan ısmarlama içerik, çağdaş fotoğrafçıların katılımı ve henüz görünmeyen tasarım ifadelerini dijital ortamda birleştirerek yönetildi. Güzel ama teknikler ve zanaat arasında keskin zıtlıklar. Son olarak, 0'dan 100'e gerçek dijital dönüşüme doğru adım adım sağlıklı bir yaklaşımla Tigi'ye rehberlik ediyor.

Farkındalık Ve Reklam Kampanyası

O3JECT

Farkındalık Ve Reklam Kampanyası Özel alan gelecekte değerli bir kaynak haline geleceği için, bu odayı tanımlama ve tasarlama ihtiyacının artması günümüzde önem arz etmektedir. O3JECT, bilinmeyen bir geleceğin estetik açıdan çekici bir hatırlatıcısı olarak musluk korumalı alanı üretmeye ve tanıtmaya kararlıdır. Faraday Kafesi prensibiyle inşa edilen el yapımı, kapalı ve iletken bir küp, kapsamlı bir kampanya tasarımıyla reklamı yapılan görünüşte ütopik bir odanın ikonik somutlaştırılmasını temsil ediyor.

Tipografi Projesi

Reflexio

Tipografi Projesi Bir aynadaki yansımayı, eksenlerinden biri tarafından kesilmiş kağıt harflerle birleştiren deneysel tipografik proje. Bu, bir kez fotoğraflandığında 3D görüntüleri öneren modüler kompozisyonlarla sonuçlanır. Proje, dijital dilden analog dünyaya geçiş için sihirli ve görsel çelişki kullanıyor. Bir ayna üzerine harflerin inşası, ne gerçek ne de yalan olmayan yansımalı yeni gerçeklikler yaratır.