Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kolye

Sakura

Kolye Kolye çok esnektir ve kadınların boyun bölgesinde güzel bir şekilde kademelendirmek için birbirine sorunsuz bir şekilde lehimlenmiş farklı parçalardan yapılmıştır. Sağ taraftaki ortadaki çiçekler dönüyor ve kolyenin sol kısa parçasını ayrı olarak broş olarak kullanma hakkı var. Kolye, parçanın 3 boyutlu şekli ve karmaşıklığı göz önüne alındığında çok hafif. Bunun brüt ağırlığı 362,50 gr olup 18 karat, 518,75 karat taş ve pırlanta

Çok Işlevli Çalışma Masası

Portable Lap Desk Installation No.1

Çok Işlevli Çalışma Masası Bu Portatif Lap Masa Kurulumu No.1, kullanıcılara esnek, çok yönlü, odaklanmış ve düzenli bir çalışma alanı sağlamak için tasarlanmıştır. Masa, yerden son derece tasarruf sağlayan bir duvara montaj çözümünden oluşur ve duvara yaslanarak saklanabilir. Bambudan yapılmış masa, kullanıcının evde farklı yerlerde kucak masası olarak kullanmasına olanak tanıyan duvar braketinden çıkarılabilir. Masa ayrıca, ürünün kullanıcı deneyimini iyileştirmek için telefon veya tablet standı olarak kullanılabilen üst kısımda bir oluk içerir.

Su Ve Ispirto Bardağı

Primeval Expressions

Su Ve Ispirto Bardağı Eğimli kesimli yumurta şeklinde kristal bardaklar. Basit bir damla camsı sıvı, doğal bir mercek, yuvarlaklığı üzerinde neşeyle sallanan ve malzemelerin dikkatlice düzenlenmesiyle dengesini koruyan canlı kristal camlarda yakalanmış. Sallanmaları rahat ve eğlenceli bir atmosfer yaratır. Gözlükler, tutulduğunda avuç içine ayrı bir şekilde oturur. Ceviz veya ksilitten yumuşak tasarımlı, el yapımı bardak altlıkları - eski kereste ile simbiyoz. Üç veya on bardak için elips şeklindeki ceviz tepsileri ve bir parmak yemek tepsisi ile tamamlanır. Düzgün eliptik şekillerinden dolayı tepsiler döndürülebilir.

Kentsel Heykeller

Santander World

Kentsel Heykeller Santander World, Santander 2014 Dünya Yelken Şampiyonası'na hazırlık olarak Santander (İspanya) şehrini saran ve sanatı kutlayan bir grup heykelden oluşan halka açık bir sanat etkinliğidir. Heykeller 4,2 metre yüksekliğindedir, çelik sacdan yapılmıştır ve her biri Bunlardan farklı görsel sanatçılar tarafından yapılmıştır. Parçaların her biri kavramsal olarak 5 kıtadan birinin kültürünü temsil ediyor. Bunun anlamı, kültürel çeşitliliğe duyulan sevgi ve saygıyı farklı sanatçıların gözünden bir barış aracı olarak temsil etmek ve toplumun çeşitliliği açık kollarla karşıladığını göstermektir.

Poster

Chirming

Poster Sook gençken dağda güzel bir kuş gördü ama kuş çabucak uçup gitti ve geride sadece ses kaldı. Kuşu bulmak için gökyüzüne baktı ama tek görebildiği ağaç dalları ve ormandı. Kuş şarkı söylemeye devam etti ama nerede olduğuna dair hiçbir fikri yoktu. Kuş, çok küçük yaştan itibaren ağaç dalları ve büyük ormandı. Bu deneyim, onu orman gibi kuşların sesini görselleştirmesini sağladı. Kuşun sesi zihni ve bedeni rahatlatır. Bu dikkatini çekti ve bunu görsel olarak şifa ve meditasyonu temsil eden mandala ile birleştirdi.

Sandalye

Tulpi-seat

Sandalye Tulpi-design, kamusal tasarıma odaklanan, iç ve dış ortamlar için ilginç, özgün ve eğlenceli bir tasarıma sahip Hollandalı bir tasarım stüdyosudur. Marco Manders, Tulpi koltuğu ile uluslararası tanınırlığa ulaştı. Göz alıcı Tulpi koltuk, her ortama renk katacak. Tasarım, ergonomi ve sürdürülebilirliğin büyük bir eğlence faktörü ile ideal bir birleşimidir! Tulpi koltuk, yolcusu kalktığında otomatik olarak katlanır ve bir sonraki kullanıcı için temiz ve kuru bir koltuk garanti eder! 360 derece dönebilen Tulpi-koltuk, kendi görüşünüzü seçmenize izin verir!

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.