Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Downlight Lamba

Sky

Downlight Lamba Yüzüyormuş gibi görünen hafif bir armatür. Tavanın birkaç santimetre altına ince ve hafif bir disk yerleştirildi. Bu, Sky tarafından elde edilen tasarım konseptidir. Sky, aydınlatma armatürünün tavandan 5 cm yukarıda asılı gibi görünmesini sağlayan görsel bir efekt yaratarak bu ışığa kişisel ve farklı bir tarz kazandırır. Sky, yüksek performansı sayesinde yüksek tavanlardan aydınlatmaya uygundur. Bununla birlikte, temiz ve saf tasarımı, minimal bir dokunuş iletmek isteyen her türlü iç tasarımı aydınlatmak için mükemmel bir seçenek olarak görülmesine olanak tanır. Nihayet tasarım ve performans bir arada.

Spot

Thor

Spot Thor, Ruben Saldana tarafından tasarlanan, çok yüksek akı (4.700Lm'ye kadar), yalnızca 27W ila 38W (modele bağlı olarak) tüketim ve yalnızca pasif dağıtımı kullanan optimum termal yönetimli bir tasarıma sahip bir LED spot ışığıdır. Bu, Thor'u piyasada benzersiz bir ürün olarak öne çıkarır. Thor, sınıfında, sürücü aydınlatma koluna entegre edildiğinden kompakt boyutlara sahiptir. Kütle merkezinin stabilitesi, rayın eğilmesine neden olmadan istediğimiz kadar Thor yerleştirmemize izin veriyor. Thor, güçlü ışık akısı ihtiyacı olan ortamlar için ideal bir LED spot ışığıdır.

Çekmeceli Dolap

Labyrinth

Çekmeceli Dolap ArteNemus'un Labirenti, bir şehirdeki sokakları anımsatan kaplamasının kıvrımlı yolunun mimari görünümünü vurgulayan bir çekmeceli dolaptır. Çekmecelerin dikkat çekici tasarımı ve mekanizması, sade taslağını tamamlıyor. Akçaağaç ve siyah abanoz kaplamanın zıt renkleri ve yüksek kaliteli işçilik, Labyrinth'in seçkin görünümünü vurguluyor.

Görsel Sanat

Scarlet Ibis

Görsel Sanat Proje, Kızılaynak'ın ve doğal çevresinin, özellikle renk ve kuş büyüdükçe yoğunlaşan canlı tonlarına vurgu yapan bir dizi dijital resim dizisidir. Eser, benzersiz özellikler sağlayan gerçek ve hayali unsurları birleştiren doğal çevre arasında gelişir. Kızılaynak, kuzey Venezuela kıyılarında ve bataklıklarında yaşayan, Güney Amerika'nın yerli bir kuşudur ve canlı kırmızı renk, izleyici için görsel bir gösteri oluşturur. Bu tasarım, kızıl aynakların zarif uçuşunu ve tropikal faunanın canlı renklerini vurgulamayı amaçlamaktadır.

Logo

Wanlin Art Museum

Logo Wanlin Sanat Müzesi Wuhan Üniversitesi kampüsünde yer aldığından, yaratıcılığımızın aşağıdaki özellikleri yansıtması gerekiyordu: Öğrencilerin tipik bir sanat galerisinin özelliklerini sunarken, sanatı onurlandırması ve takdir etmesi için merkezi bir buluşma noktası. Aynı zamanda 'insancıl' olarak görülmesi gerekiyordu. Üniversite öğrencileri hayatlarının başlangıç çizgisinde dururken, bu sanat müzesi öğrencilerin sanat takdiri için bir açılış bölümü görevi görür ve sanat onlara ömür boyu eşlik eder.

Logo

Kaleido Mall

Logo Kaleido Alışveriş Merkezi, alışveriş merkezi, yaya caddesi ve gezinti yeri gibi çok sayıda eğlence mekanı sunmaktadır. Bu tasarımda tasarımcılar, boncuklar veya çakıl taşları gibi gevşek, renkli nesnelerle bir kaleydoskop desenleri kullandılar. Kaleydoskop, Antik Yunan καλός (güzel, güzel) ve εἶδος'dan (görülen) türetilmiştir. Sonuç olarak, farklı modeller çeşitli hizmetleri yansıtır. Formlar sürekli değişerek Alışveriş Merkezi'nin ziyaretçileri şaşırtmaya ve büyülemeye çalıştığını gösteriyor.