Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mobilya Takımı

ChuangHua Tracery

Mobilya Takımı ChuangHua Tracery, özü Çin pencere ızgarası deseni ChuangHua'dan esinlenen ev dekorasyonu, ticari alan, otel veya stüdyoya uygundur. Canlı kırmızımsı renkte sac metal bükme teknolojisi ve toz boya kaplamasının kullanılması, şenlikli görünümünü aydınlatan saf beyazla yola çıkarak onları sert, soğuk ve ağır metalik görüntüsünden kurtarıyor. Estetik olarak basit, temiz ve düzgün tasarlanmış yapısal şekli, lazer kesim oyma deseninden ışık geçtiğinde, etrafındaki duvara ve zemine yansıtılan gölge, bir güzellik görüntüsü sergiliyor.

Eğitici Öğrenme Oyuncağı

GrowForest

Eğitici Öğrenme Oyuncağı Çocukların karada yaşamın sürdürülebilir kalkınma hedeflerini, ormancılığın korunması, muhafazası ve restorasyonunu anlamalarına yardımcı olmak. Akasya, tütsü sediri, Tochigi, Tayvan köknar, kafur ağacı ve Asya köknarının Tayvan'daki yerli ağaç türleri ile aynı olan ağaçlar modeli. Ahşap dokusunun sıcak dokunuşu, her ağaç türünün eşsiz kokusu ve farklı ağaç türleri için rakım alanı. Resimli bir hikaye kitabı, çocukların orman koruma kavramı ile derinlere kök salmasına yardımcı olur, Tayvan ağaç türleri arasındaki farkları öğrenir, koruma ormanları kavramını resimli kitapla birlikte getirir.

Dış Mekan Metalik Sandalye

Tomeo

Dış Mekan Metalik Sandalye 60'lı yıllarda vizyon sahibi tasarımcılar ilk plastik mobilyayı geliştirdi. Tasarımcıların yeteneği, maddenin çok yönlülüğüyle birleştiğinde vazgeçilmezliğine yol açtı. Hem tasarımcılar hem de tüketiciler ona bağımlı hale geldi. Bugün çevresel tehlikelerini biliyoruz. Yine de restoran terasları plastik sandalyelerle dolu. Bunun nedeni, piyasanın çok az alternatif sunmasıdır. Tasarım dünyası seyrek olarak çelik mobilya üreticileriyle dolu, hatta bazen 19. yüzyılın sonlarından kalma tasarımları yeniden yayınlıyor… İşte Tomeo'nun doğuşu: modern, hafif ve istiflenebilir bir çelik sandalye.

Fener Montajı

Linear Flora

Fener Montajı Linear Flora, Pingtung İlçesinin çiçeği olan begonvillerdeki "üç" numaradan esinlenmiştir. Sanat eserinin altından görülen üç begonvil yaprağı dışında, varyasyonlar ve üçün katları farklı açılardan görülebiliyordu. Tayvan Fener Festivali'nin 30. yıl dönümünü kutlamak için Aydınlatma tasarım sanatçısı Ray Teng Pai, Pingtung İlçesinin Kültürel İlişkiler Departmanı tarafından biçim ve teknolojinin benzersiz birleşimi olan alışılmadık bir fener yaratmaya davet edildi ve festivalin mirasını dönüştürmeye yönelik bir mesaj gönderdi. ve geleceğe bağlamak.

Ortam Işığı

25 Nano

Ortam Işığı 25 Nano, geçici ve kalıcılığı, doğum ve ölümü temsil eden sanatsal bir ışık aracıdır. Sürdürülebilir bir gelecek için sistematik bir cam geri dönüşüm döngüsü oluşturma vizyonuna sahip Spring Pool Glass Industrial CO., LTD ile birlikte çalışan 25 Nano, fikri somutlaştırmak için katı camın aksine nispeten kırılgan balonu bir ortam olarak seçti. Enstrümanda ışık, baloncuğun yaşam döngüleri boyunca parıldar, çevreye gökkuşağı benzeri renk ve gölgeler yansıtır ve kullanıcının etrafında rüya gibi bir atmosfer yaratır.

Görev Işığı

Linear

Görev Işığı Linear Light'ın boru bükme tekniği, araç parçalarının üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Akışkan açısal çizgi, Tayvanlı üreticinin hassas kontrolü ile gerçekleştirilir, bu nedenle Doğrusal Hafif hafif, güçlü ve taşınabilir yapmak için minimum malzemeye sahiptir; herhangi bir modern iç mekanı aydınlatmak için idealdir. Önceden ayarlanan ses seviyesinde açılan hafıza fonksiyonu ile titreşimsiz dokunmatik karartma LED çipleri uygular. Doğrusal Görev, kullanıcı tarafından kolayca monte edilmek üzere tasarlanmıştır, toksik olmayan malzemeden oluşur ve düz ambalaj ile birlikte gelir; çevresel etkiyi azaltmak için elinden geleni yapıyor.