Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Görev Lambası

Pluto

Görev Lambası Pluto, odağı şık bir şekilde tutuyor. Kompakt, aerodinamik silindiri, açılı bir tripod tabanı üzerine tünemiş zarif bir tutacakla yörüngeye oturtulur ve yumuşak ama odaklanmış ışığıyla hassas bir şekilde konumlandırmayı kolaylaştırır. Şekli teleskoplardan esinlenmiştir, ancak bunun yerine yıldızlar yerine dünyaya odaklanmayı amaçlamaktadır. Mısır bazlı plastikler kullanılarak 3 boyutlu baskı ile yapılan bu yazıcı, sadece 3 boyutlu yazıcıları endüstriyel bir şekilde kullanmak için değil, aynı zamanda çevre dostudur.

Lamba

Mobius

Lamba Mobius halkası, Mobius lambalarının tasarımına ilham veriyor. Bir lamba şeridinin iki gölge yüzeyi olabilir (yani iki taraflı yüzey), ön ve arka yüz, çok yönlü aydınlatma talebini karşılayacaktır. Özel ve basit şekli, gizemli matematiksel güzelliği içerir. Böylelikle ev hayatına daha ritmik güzellik getirilecek.

Egzersiz Silikon Su Şişesi

Happy Aquarius

Egzersiz Silikon Su Şişesi Happy Aquarius, her yaş için güvenli ve iyi bir kavrama suyu şişesidir. Genç, enerjik ve modaya uygun bir his sunan, pürüzsüz gülümseyen kavis şekline ve göz alıcı çift taraflı renk görünümüne sahiptir. % 100 geri dönüştürülebilir gıda sınıfı silikondan yapılmıştır, sürekli sıcaklık aralığı 220 derecedir. C ila -40 derece. C, plastikleştirici sızıntı yapmaz ve BPA içermez. Yumuşak dokunuşlu yüzey kaplaması ipeksi bir his, hoş bir tutuş ve tutuş sağlar. Yaylılık, elastikiyet ve içi boş yapı özelliği, şişenin hem el tutacağı hem de hafif dambıl olarak çalışmasını sağlar.

Otel Olanakları

Marn

Otel Olanakları Geleneksel Tainan kültürünün (Tayvan'da kültürel mirasla dolu eski bir şehir) şenlikli atıştırmalıklarından ilham alarak, bunları otel olanaklarına dönüştürerek, yerel halk tarafından her zaman "Marn" olarak bilinen bu bayram atıştırmalıkları serisi, yerine getirme anlamına gelir. Çin kültüründe; el sabunu ve sabunluk olarak kaplumbağa şeklindeki pirinç keki, tuvalet malzemeleri olarak maş fasulyesi keki, el kremi olarak tang yuan tatlı hamur tatlısı ve buharda pişirilmiş çörek & amp; Tainan esmer şekerli çörek keki çay seti olarak. Otel, yerel kültürü tanıtmak için güzel bir platform olduğundan Tainan kültür mirası tüm dünyaya yayılabilir.

Lamine Bambu Tabure

Kala

Lamine Bambu Tabure Kala, orta eksende geri çekilebilir bir mekanizmaya sahip lamine bambudan yapılmış bir tabure. Yağlı kağıt şemsiye yapısından ilham alan lamine bambu şerit, ısıyla pişirildi ve şekle bükülen ahşap kalıbın içinde kelepçe armatürü sadeliğini ve oryantal çekiciliğini gösteriyor. İlginç bir şekilde tasarlanan lamine bambu yapının esnekliği ve orta eksendeki geri çekilebilir mekanizma, Kala taburede otururken etkileşim bulacak, hafif ve yumuşak bir şekilde alçalacak ve Kala tabureden kalktığında tekrar konumuna yükselecektir. .

Nefes Eğitimi Oyunu

P Y Lung

Nefes Eğitimi Oyunu Her yaş için oyuncak benzeri bir cihaz tasarımıdır, böylece hava solumayı ve nefes vermeyi kontrol etmede farklı kontrol noktalarına sahip pistlerden geçmek için topu üfleyerek akciğer kapasitesini artırmak için düzenli nefes eğitiminden herkesin yararlanmasını sağlar. Parçalar çeşitli modüllerde, esnek ve değiştirilebilir. Nefes oluşturucuda tasarlanmış, kişinin solunum durumuna uyacak şekilde ayarlama sağlayan manyetik mekanizma yapısı.