Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

Planck

Sehpa Masa, basınç altında birbirine yapıştırılmış farklı kontrplak parçalarından yapılmıştır. Yüzeyler mat ve çok güçlü bir vernikle zımparalanır ve işlemden geçirilir. Masanın içi boş olduğu için dergi veya ekose yerleştirmek için çok pratik olan 2 seviye vardır. Masanın altında mermi tekerlekleri var. Yani zemin ile masa arasındaki boşluk çok küçük ama aynı zamanda taşınması da kolay. Kontrplağın kullanım şekli (dikey) onu çok güçlü kılar.

Şezlong Konsepti

Dhyan

Şezlong Konsepti Dyhan lounge konsepti, modern tasarımı doğayla birleştirerek geleneksel doğu fikirlerini ve iç huzur ilkelerini birleştiriyor. Lingam'ı form ilhamı olarak ve Bodhi ağacı ve Japon bahçelerini konseptin modüllerine temel olarak kullanan Dhyan (Sanskritçe: meditasyon), doğu felsefelerini çeşitli konfigürasyonlara dönüştürerek kullanıcının zen / rahatlama yolunu seçmesine olanak tanır. Su havuzu modu kullanıcıyı bir şelale ve havuzla çevrelerken, bahçe modu kullanıcıyı yeşilliklerle çevreliyor. Standart mod, raf görevi gören bir platformun altında depolama alanları içerir.

3 Boyutlu Yüz Tanıma Erişim Kontrolü

Ezalor

3 Boyutlu Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Çoklu sensör ve kamera erişim kontrol sistemi Ezalor ile tanışın. Algoritmalar ve yerel bilgi işlem, gizlilik için tasarlanmıştır. Mali seviyedeki sahteciliği önleme teknolojisi, sahte yüz maskelerini önler. Yumuşak yansıtıcı aydınlatma rahatlık getirir. Kullanıcılar bir göz açıp kapayıncaya kadar sevdikleri yere kolaylıkla ulaşabiliyor. Dokunmasız kimlik doğrulaması hijyen sağlar.

Mobilya Koleksiyonu

Phan

Mobilya Koleksiyonu Phan Koleksiyonu, Taylandlı bir konteyner kültürü olan Phan konteynerinden esinlenmiştir. Tasarımcı, onu güçlü kılan mobilyanın yapısını oluşturmak için Phan kaplarının yapısını kullanır. Onu modern ve sade kılan formu ve ayrıntıları tasarlayın. Tasarımcı, diğerlerinden farklı, karmaşık ve benzersiz bir ayrıntı oluşturmak için lazer kesim teknolojisini ve CNC ahşapla katlanan metal sac makine kombinasyonunu kullandı. Yapının uzun, güçlü ancak hafif kalması için yüzey toz boya ile kaplanmıştır.

Katlanır Tabure

Tatamu

Katlanır Tabure 2050'ye kadar dünya nüfusunun üçte ikisi şehirlerde yaşayacak. Tatamu'nun arkasındaki ana hırs, sık sık hareket edenler de dahil olmak üzere alanı sınırlı olan insanlar için esnek mobilyalar sağlamaktır. Amaç, sağlamlığı ultra ince bir şekil ile birleştiren sezgisel bir mobilya yaratmaktır. Tabureyi yerleştirmek için sadece bir bükülme hareketi yeterlidir. Dayanıklı kumaştan üretilen tüm menteşeler hafif kalırken ahşap kenarlar sağlamlık sağlar. Üzerine basınç uygulandığında, benzersiz mekanizması ve geometrisi sayesinde dışkı ancak parçaları birbirine kilitlendiğinden güçlenir.

Sandalye

Haleiwa

Sandalye Haleiwa, sürdürülebilir rattan'ı geniş kıvrımlara dönüştürür ve farklı bir siluet oluşturur. Doğal malzemeler Filipinler'deki zanaat geleneğine saygı duruşunda bulunur ve günümüzde yeniden yapılmıştır. Eşleştirilmiş veya bir ifade parçası olarak kullanıldığında, tasarımın çok yönlülüğü bu sandalyenin farklı stillere uyum sağlamasını sağlar. Biçim ve işlev, zarafet ve güç, mimari ve tasarım arasında bir denge oluşturan Haleiwa, güzel olduğu kadar rahat da.