Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Otomatik Göçmenlik Terminali

CVision MBAS 2

Otomatik Göçmenlik Terminali MBAS 2, güvenlik ürünlerinin doğasına meydan okumak ve gözdağı ve hem teknolojik hem de psikolojik yönlerden korkuyu en aza indirmek için tasarlanmıştır. Tasarımı, tanıdık ev bilgisayarı öğelerini, Tayland sınırındaki kırsal vatandaşlara kullanıcı dostu bir görünüm sağlamak için yeniden yorumluyor. Ekrandaki ses ve görseller, ilk kez kullanıcıları süreç boyunca adım adım yönlendirir. Parmak izi altındaki çift renk tonu, tarama bölgelerini açıkça gösterir. MBAS 2, sınırları aşma şeklimizi değiştirmeyi amaçlayan, birden fazla dile ve kolay ayırt edici olmayan kullanıcı deneyimine olanak tanıyan benzersiz bir üründür.

Park Bankı

Nessie

Park Bankı Bu proje, "Bırak ve Unut" konsept fikrine dayanmaktadır, yani, bir kentsel çevrenin mevcut alt yapılarına göre minimum kurulum maliyeti ile yerinde kurulum kolaylığı. Dikkatle dengelenmiş sağlam beton akışkan formları, kucaklayan ve konforlu bir oturma deneyimi yaratır.

Yumuşak Ve Sert Karlar Için Paten

Snowskate

Yumuşak Ve Sert Karlar Için Paten Orijinal Snow Skate burada oldukça yeni ve işlevsel bir tasarımda sunulmaktadır - sert ahşap maun ve paslanmaz çelik raylarla. Bir avantajı, topuklu geleneksel deri botların kullanılabilmesi ve bu nedenle özel botlara talep olmamasıdır. Paten uygulamasının anahtarı, kolay bağlama tekniğidir, çünkü tasarım ve yapı, patenin genişliği ve yüksekliği için iyi bir kombinasyonla optimize edilmiştir. Bir diğer belirleyici faktör, sert veya sert karda yönetim patenini optimize eden koşucuların genişliğidir. Raylar paslanmaz çeliktir ve gömme vidalarla donatılmıştır.

Aydınlatma Yapısı

Tensegrity Space Frame

Aydınlatma Yapısı Tensegrity uzay çerçeve ışığı, yalnızca ışık kaynağını ve elektrik kablosunu kullanarak bir ışık fikstürü üretmek için RBFuller'in "Daha çok için daha az" ilkesini kullanır. Tensegrity, yalnızca yapısal mantığıyla tanımlanan görünüşte kesintili bir ışık alanı üretmek için hem sıkıştırma hem de gerilimde karşılıklı olarak çalışan yapısal araç haline gelir. Ölçeklenebilirliği ve üretim ekonomisi, parlak formu, çağımızın paradigmasını doğrulayan bir sadelikle yerçekiminin çekişine zarif bir şekilde direnen sonsuz konfigürasyonlu bir metaya hitap ediyor: Daha az kullanarak daha fazlasını başarmak.

Süspansiyon Lambası

Spin

Süspansiyon Lambası Ruben Saldana tarafından tasarlanan Spin, vurgulu aydınlatma için asılı bir LED lambadır. Temel çizgilerinin minimalist ifadesi, yuvarlak geometrisi ve şekli Spin'e güzel ve uyumlu tasarımını verir. Tamamen alüminyumdan üretilen gövdesi, ısı emici görevi görürken hafiflik ve tutarlılık sağlar. Gömme montajlı tavan tabanı ve ultra ince tensörü, havada yüzebilirlik hissi yaratır. Siyah ve beyaz olarak mevcut olan Spin, barlara, tezgahlara, vitrinlere yerleştirmek için mükemmel bir aydınlatma armatürüdür ...

Downlight Lamba

Sky

Downlight Lamba Yüzüyormuş gibi görünen hafif bir armatür. Tavanın birkaç santimetre altına ince ve hafif bir disk yerleştirildi. Bu, Sky tarafından elde edilen tasarım konseptidir. Sky, aydınlatma armatürünün tavandan 5 cm yukarıda asılı gibi görünmesini sağlayan görsel bir efekt yaratarak bu ışığa kişisel ve farklı bir tarz kazandırır. Sky, yüksek performansı sayesinde yüksek tavanlardan aydınlatmaya uygundur. Bununla birlikte, temiz ve saf tasarımı, minimal bir dokunuş iletmek isteyen her türlü iç tasarımı aydınlatmak için mükemmel bir seçenek olarak görülmesine olanak tanır. Nihayet tasarım ve performans bir arada.