Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Katmanlı El Arabası

Kali

Katmanlı El Arabası Bu basamaklı araba, tasarımcının QUISO markası için K serisinin unsurlarından biridir. Güzel hazırlanmış masif ahşaptan yapılmıştır. Sağlam ve sağlam tasarımı, onu restoran masasında alkol servisi yapmak için ideal hale getirir. Servisin güvenliği ve şıklığı için bardaklar bir minderden sarkıtılır, şişeler kaymaz bir kaplama ile sabitlenir, endüstriyel tekerlekler pürüzsüz ve sessiz bir şekilde yuvarlanır.

Banyo Seti

Up

Banyo Seti Up yani Yukarı banya kolleksiyonunu tasarlayan Emanuele Pangrazzi, basit bir konseptin nasıl innovasyon harikası bir ürüne dönüştüğünü sergiliyor. Yukarı serisinin asıl ilham aldığı nokta, oturma düzeninin ön kısmını hafif yukarı kaldırarak daha ergonomik ve rahat banyo mobilyaları oluşturmak iken, bu form özelliği oturma gerektirmeyen lavabo gibi elementlerde tekrarlanarak istikrarlı bir kolleksiyon oluşturulmuş. Avrupai tasarım çizgileri, sert geometrik form, tekrarlanan anatema ve sadelikle pekiştirilmiş.

Kek Standı

Temple

Kek Standı Ev aşçılığının popülerleşmesiyle duyulan ihtiyaçlardan biri de modern görünümlü, saklanımı kolay pasta standlarıdır. Kolay temizlenebilir ve bulaşık makinesinde yıkanımı mumkündür. Omurga üzerinde tabakları kaydırarak kolayca montaj edilebilir. Sökmek icin tabakları hafifce geriye kaydırmak yeterli olucaktır. Stacker sayesinde 4 ana element bir arada tutulur. Farklı sunumlar için farklı tabak çesitlemeleri kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Hoparlör

Ballo

Taşınabilir Hoparlör İsviçreli tasarım stüdyosu "Bernhard | BURKARD OYO" için eşsiz bir hoparlör tasarladı. Hoparlörün formu mükemmel bir küre şeklindedir. BALLO hoparlör, 360 derecelik dönme kapasitesine sahiptir, aynı zamanda askıda takılarak da kullanılabilir. Minimalistlik tasarım ilkelerini yansıtır. Renkli kemer iki hemisferi ikiye böler. Bu hoparlörü korur ve bir yüzey üzerinde yatarken bas kalitesini artırır. Hoparlör dahili şarj edilebilir lityum pil ile geliyor ve çoğu ses cihazları ile uyumludur. 3.5 mm"lik jack, kulaklık için düzenli bir eklentidir. BALLO hoparlörü on farklı renkte mevcuttur.

Musluklar

Electra

Musluklar Ayrı bir açma kolu olmayan Electra zarif ve akıllı görünümü ile herkesin dikkatini çekmekte, mutfakların kesin vazgeçilmezi olmayı hak etmektedir. Yerinden çıkabilen dijital evye musluğu kullanıcılarına hareket özgürlüğü verirken, iki değişik akış fonksiyonu sunmaktadır. Electra’nın ön yüzündeki elektronik tuş ister yuvasında ister elinizde olsun, bir parmak dokunuşu ile tüm fonksiyonlara erişim sağlayabilmektedir.

Banyo Koleksiyonu

CATINO

Banyo Koleksiyonu CATINO bir düşünceye şekil verme arzusundan doğmuştur. Bu koleksiyon basit elemanlar kullanarak ve hayal gücümüzün temel öğelerini çağdaş bir şekilde yeniden yorumlayarak gündelik hayatın şiirselliğini uyandırmaktadır. Doğal ağaçtan masif olarak üretilmiş ve sonsuza kadar dayanabilecek şekilde birleştirilmiş ürünler sizi sıcak ve sağlam bir ortama dönüşe davet etmektedir.