Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Espresso Makinesi

Lavazza Tiny

Espresso Makinesi Otantik İtalyan kahvesi deneyimini evinize getiren küçük, samimi bir espresso makinesi. Tasarım, temel biçimsel yapı taşlarından oluşan - neşeyle Akdeniz'dir - renkleri kutlar ve Lavazza'nın tasarım dilini yüzey ve detaylandırmada uygular. Ana kabuk tek parçadan yapılmıştır ve yumuşak ancak hassas bir şekilde kontrol edilen yüzeylere sahiptir. Ortadaki arma görsel bir yapı ekler ve önden desen genellikle Lavazza ürünlerinde bulunan yatay temayı tekrarlar.

Kanepe

Gloria

Kanepe Tasarım sadece dışsal bir form değil, aynı zamanda bir nesnenin iç yapısı, ergonomisi ve özü üzerine yapılan bir araştırmadır. Bu durumda şekil çok güçlü bir bileşendir ve ürüne özelliğini veren kesimdir. Gloria'nın avantajı, farklı unsurlar, malzemeler ve yüzeyler ekleyerek% 100 özelleştirme gücüne sahiptir. Yapının üzerine mıknatıslarla eklenebilen ve ürüne yüzlerce farklı şekil veren ekstra unsurların en büyük özelliği.

Cam Vazo

Jungle

Cam Vazo Doğadan ilham alan Jungle cam koleksiyonunun temeli, değerini kalite, tasarım ve malzemeden alan nesneler yaratmaktır. Basit şekiller ortamın dinginliğini yansıtırken aynı zamanda ağırlıksız ve güçlüdür. Vazolar ağızdan üflenmiş ve elle şekillendirilmiş, imzalanmış ve numaralandırılmıştır. Cam yapım sürecinin ritmi, Jungle Koleksiyonundaki her nesnenin dalgaların hareketini taklit eden benzersiz bir renk oyununa sahip olmasını sağlar.

Vazo

Rainforest

Vazo Rainforest vazoları, 3D tasarımlı şekiller ve geleneksel İskandinav buhar çubuğu tekniğinin bir karışımıdır. El şeklindeki parçalar, ağırlıksız yüzen renk sıçramalarına sahip son derece kalın camlara sahiptir. Stüdyo koleksiyonu, doğanın zıtlıklarından ve nasıl bir uyum yarattığından ilham alıyor.

Yat

Portofino Fly 35

Yat Portofino Fly 35, salonda ve kabinlerde bulunan büyük pencerelerden gelen doğal ışıkla doldu. Boyutları, bu büyüklükteki bir tekne için benzeri görülmemiş bir alan hissi sunar. İç mekan boyunca, renk paleti sıcak ve doğaldır, renklerin ve malzemelerin denge bileşimlerinin seçimi ile, iç tasarımın uluslararası trendlerini takip ederek, ortamları modern ve konforlu alanlarda yapar.

Lavabo

Thalia

Lavabo Çiçek açmaya ve doldurmaya hazır bir tomurcuk gibi görünen lavabo: o kadar çiçek açıyor ki, üst kısımda ve alt kısımda bir öz olan masif ahşap karaçam ve tik ağacının ustaca birleşiminden yapılmıştı. Özgün lavabolar üreten, her zaman farklı tonlar ile tahılların neşeli bir şekilde iç içe geçmesiyle özel bir zarafet dokunuşu ve renk canlılığı sağlayan sağlam ve güvenli bir uyum. Bu nesnenin güzelliği, farklı şekiller ve odunsu özün karşılaşmasıyla asimetrisi ve uyumu ile karakterizedir.