Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aydınlatma Ve Ses Sistemi

Luminous

Aydınlatma Ve Ses Sistemi Luminous, ergonomik aydınlatma çözümü ve surround ses sistemini tek bir üründe sunmak için tasarlanmıştır. Kullanıcıların hissetmek istedikleri duyguların yaratılması ve bu amaca ulaşmak için ses ve ışık kombinasyonundan yararlanılması amaçlanmaktadır. Ses yansıması temelinde geliştirilen ses sistemi, birden fazla hoparlörü kablolamaya ve mekanın etrafına monte etmeye gerek kalmadan odada 3 boyutlu surround sesi simüle eder. Sarkıt ışık olarak Luminous, doğrudan ve dolaylı aydınlatma oluşturur. Bu aydınlatma sistemi, parlamayı ve görme sorunlarını önleyen yumuşak, tek tip ve düşük kontrastlı bir ışık sağlar.

Elektrikli Bisiklet

Ozoa

Elektrikli Bisiklet OZOa elektrikli bisiklet, ayırt edici 'Z' şekline sahip bir şasiye sahiptir. Çerçeve, tekerlekler, direksiyon, koltuk ve pedallar gibi aracın temel işlevsel öğelerini birbirine bağlayan kesintisiz bir çizgi oluşturur. 'Z' şekli, yapısı doğal bir dahili arka süspansiyon sağlayacak şekilde yönlendirilmiştir. Tüm parçalarda alüminyum profil kullanımı ile ağırlık ekonomisi sağlanmaktadır. Çerçeveye çıkarılabilir, şarj edilebilir bir lityum iyon pil entegre edilmiştir.

Kamusal Alan

Quadrant Arcade

Kamusal Alan Grade II listesindeki pasaj, doğru yere doğru ışık yerleştirilerek davetkar bir sokak varlığına dönüştürüldü. Genel, ortam aydınlatması bütünsel olarak kullanılır ve etkileri, ilgi uyandıran ve alanın daha fazla kullanımını teşvik eden ışık modellemesinde farklılıklar elde etmek için hiyerarşik olarak aşamalandırılır. Dinamik özellik pandantının tasarımı ve yerleştirilmesi için stratejik birleştirme, görsel efektlerin ezici olmaktan çok daha ince görünmesi için sanatçı ile birlikte yönetildi. Gün ışığı azalması ile zarif yapı, elektrikli aydınlatmanın ritmi ile vurgulanır.

Açılabilir Masa

Lido

Açılabilir Masa Lido, küçük dikdörtgen bir kutuya katlanır. Katlandığında küçük eşyalar için saklama kutusu görevi görür. Yan plakaları kaldırırlarsa, eklem ayakları kutudan dışarı çıkar ve Lido bir sehpa veya küçük bir masaya dönüşür. Aynı şekilde her iki taraftaki yan plakaları da tamamen açarlarsa üst sehpası 75 Cm genişliğinde geniş bir masaya dönüşür. Bu masa özellikle yemek yerken yerde oturmanın yaygın bir kültür olduğu Kore ve Japonya'da yemek masası olarak kullanılabilir.

Müzik Aleti

DrumString

Müzik Aleti İki enstrümanı bir araya getirmek, yeni bir sesin doğması, enstrüman kullanımında yeni bir işlev, bir enstrümanı çalmanın yeni bir yolu, yeni bir görünüm anlamına gelir. Ayrıca davullar için nota terazileri D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 şeklindedir ve telli nota cetvelleri EADGBE sisteminde tasarlanmıştır. DrumString hafiftir ve omuzlara ve bele bağlanan bir kayışa sahiptir, bu nedenle enstrümanı kullanmak ve tutmak kolay olacaktır ve size iki elinizi kullanma yeteneği verir.

Bisiklet Kaskı

Voronoi

Bisiklet Kaskı Kask, Nature'da yaygın olarak dağıtılan 3D Voronoi yapısından esinlenmiştir. Parametrik teknik ve biyonik kombinasyonu ile bisiklet kaskı gelişmiş bir harici mekanik sisteme sahiptir. Kısaltılmamış biyonik 3 boyutlu mekanik sistemiyle geleneksel pul koruma yapısından farklıdır. Dış bir kuvvet tarafından vurulduğunda, bu yapı daha iyi stabilite gösterir. Hafiflik ve güvenlik dengesinde kask, insanlara daha rahat, daha şık ve daha güvenli kişisel koruyucu bisiklet kaskı sağlamayı amaçlamaktadır.